واژگونی اتوبوس اسکانیا زائران عراقی در همدان / ۱۱ کشته

2015-09-07_002614

اتوبوس اسکانیای زائران عراقی در همدان واژگون شد / شمار کشته شدگان ۱۱ نفر و ۲۵ مجروح به گزارش خبر اینترفر – پلیس راه استان همدان : شمار کشته شدگان خودرو اسکانیای واژگون شده که ...

اتوبوس اسکانیای زائران عراقی در همدان واژگون شد / شمار کشته شدگان ۱۱ نفر و ۲۵ مجروح
به گزارش خبر اینترفر – پلیس راه استان همدان : شمار کشته شدگان خودرو اسکانیای واژگون شده که حامل زائران عراقی در جاده ملایر – بروجرد در استان همدان بود به ۱۱ نفر رسید و ۲۵ نفر هم مجروح شدند.
سرهنگ مهدی شاکری رییس پلیس راه استان همدان یکشنبه شب اظهار کرد:زائران عراقی پس از زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه (س) عازم مرز مهران بودند که ساعت ۱۹ یکشنبه اتوبوس حامل آنان در جاده ملایر به بروجرد واژگون شد.
وی اضافه کرد:بارش باران،بالا بودن سرعت خودرو و ناتوانی راننده در کنترل خودرو در جاده لغزنده، منجر به واژگونی این وسیله نقلیه عمومی شد.
رییس پلیس راه همدان اظهار کرد: بر اثر این حادثه ۱۰ زن و یک مرد جان خود را از دست دادند و ۲۵ نفر نیز مجروح شدند.
وی اظهار کرد: طبق بررسی های صورت گرفته صاف بودن لاستیک این خودرو نیز در عدم تعادل آن در معبر لغزنده و در نهایت واژگونی خودرو تاثیر داشته است.
سرهنگ شاکری ادامه داد: با توجه به این که این خودرو هنگام واژگونی تنها یک بار غلت خورده است نباید این تعداد کشته و مجروح می داد که این عدم تناسب بیانگر استحکام پایین اتوبوس است.
وی اظهار کرد: مجروحان این سانحه رانندگی به سه بیمارستان ملایر منتقل شدند و همچنان بررسی جزئیات این سانحه ادامه دارد.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.