عکس / کشته شدگان و مجروحان ایرانی در حادثه مکه

تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( سقوط جرثقیل / جزئیات و تصاویر )

تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) عکس / کشته شدگان و مجروحان ایرانی در حادثه مکه رییس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس ...

تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر )

عکس / کشته شدگان و مجروحان ایرانی در حادثه مکه

رییس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس آخرین آمار های گرفته شده از بیمارستان های مکه یک نفر از زایران ایرانی فوت کرد و شمار مجروحین به ۲۰تن افزایش یافت.
به گزارش خبر اینترفر – سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت : با اشاره به آخرین وضعیت مصدومین حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام اظهار کرد: بر اساس آخرین آماری که از همه بیمارستان های مکه گرفته شده است متاسفانه یک تن از زائران ایرانی به نام “سیف الله اسدی” بر اثر این حادثه کشته شده و تعداد مصدومین ایرانی نیز به ۲۰نفر افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود: یازده نفر از مصدومین در بیمارستان های ایرانی بستری شده اند که تعدادی از آنان بعد از درمان سرپایی مرخص خواهند شد.

اوحدی تاکید کرد: ۸تن از مصدومین که به درمان بیشتری نیاز دارند در بیمارستان نور سعودی ها بستری هستند.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد کشته شدگان این حادثه به ۸۰ تن رسیده است گفت: بیشتر این زائران مربوط به کشورهای هند، پاکستان و اندونزی هستند.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضرفضای مسجدالحرام پاکسازی شده است و درهای آن به روی زائران گشوده است و زائران ایرانی که وارد مکه می شوند میتوانند اعمال خود را انجام دهند.

تصاویر حادثه سقوط جرثقیل در مکه

تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ) 2015-09-12_015122 2015-09-12_015227 تصاویر / اعلام کشته شدگان و مجروحان زائران ایرانی در حادثه مکه ( جزئیات و تصاویر ):: خبر اینترفر

5/ 2٫60

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(5 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.