اسامی / آخرین خبر از زائران ایرانی مفقود در حادثه مکه

مفقود شدگان حادثه سقوط جرثقیل در مکه

اسامی مفقود شدگان و جان باختگان زائر ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل در مسجد الحرام توسط سازمان حج و زیارت اعلام شد. به گزارش خبر اینترفر – در اطلاعیه ای از سازمان حج و زیارت ...

اسامی مفقود شدگان و جان باختگان زائر ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل در مسجد الحرام توسط سازمان حج و زیارت اعلام شد.
به گزارش خبر اینترفر – در اطلاعیه ای از سازمان حج و زیارت آمده است: طی حادثه روز جمعه گذشته در مکه مکرمه ۱۱ زائر ایرانی مفقود شده بودند که با تلاش های صورت گرفته متأسفانه روز گذشته مطلع شدیم ۴ نفر از این زائران فوت شده اند.
آقایان محمد مجلسی از کاروان ۱۷۷۴۳ تهران، ولی اسمعیلی از کاروان ۳۹۰۰۹ استان خراسان جنوبی، سید محمد هاشم زهی از کاروان ۲۳۱۱۴ استان سیستان و بلوچستان و علیرضا عامری از کاروان ۲۲۱۲۴ استان سمنان مفقودین حادثه مکه بودند که متاسفانه در این حادثه جان باخته اند.
خانم مریم آل طه بناب از کاروان ۱۱۲۶۶ استان آذربایجان شرقی، آقای حسن قاسمی درآبادی از کاروان ۱۷۷۱۰ استان تهران، خانم فاطمه دامغانی از کاروان ۲۲۱۲۴ استان سمنان، خانم کبری بیگم میرغفوری از کاروان ۲۲۱۲۴ استان سمنان ، آقای احمد حاتمی کلشتری از کاروان بعثه مقام معظم رهبری و آقای محمد جعفر فلاح از کاروان ۱۳۳۵۲ استان اصفهان زائران مفقودی حادثه روز جمعه مکه هستند که عملیات جستجوی آنان همچنان ادامه دارد که البته خبر مفقود شدن آنان به خانواده هایشان اطلاع داده شده است.

:: خبر اینترفر – خبرگزاری سیما

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.