دانلود در ۵ ثانیه / تست بی نظیر اینترنت ۵G انجام شد

سرعت دانلود و اینترنت نسل پنجم 5G

تست اولیه ۵G نشان داد سرعتی نسل پنجم ۳۰ تا ۵۰ برابر ۴G LTE یا نسل چهارم موبایل دارد ، در تست ۵G توسط اپراتور مخابراتی آمریکایی در والتهام ماساچوست و سان‌فرانسیسکو فیلم « نگهبانان ...

تست اولیه ۵G نشان داد سرعتی نسل پنجم ۳۰ تا ۵۰ برابر ۴G LTE یا نسل چهارم موبایل دارد ، در تست ۵G توسط اپراتور مخابراتی آمریکایی در والتهام ماساچوست و سان‌فرانسیسکو فیلم « نگهبانان کهکشان Guardians of the Galaxy » تنها در ۱۵ ثانیه ” دانلود شد این در حالیست که با LTE نسل چهارم ۶ دقیقه ” طول کشید.

به گزارش خبر اینترفر – نسل پنجم بین ۳۰ تا ۵۰ برابر نسل چهارم موبایل است و قرار است از سال ۲۰۱۷ به‌صورت تجاری در مدار قرار گیرد. از سوی تنها تست سرعت کافی نیست و اپراتورها باید منتظر شوند تا سازندگان موبایل و تبلت بتوانند تراشه‌های مجهز به ۵G را نیز ساخته و عرضه کنند تا روی این تراشه‌ها نیز سرعت دانلود و نقل‌وانتقال فایل مشخص شود.

2015-09-13_024327ورایزون در ۱۲ ماه آینده تست آزمایشگاهی را به بیرون برده و روی ابزارهای پیشنهادی نیز آزمایش خواهد کرد. گفتنی است کره جنوبی اولین کشور است که ۵G در آنجا راه‌اندازی می‌شود و المپیک زمستانی ۲۰۱۸ و سپس المپیک تابستانی توکیو در سال ۲۰۲۰ با ۵G کاربران را شگفت‌زده خواهد کرد.

ریما قریشی مدیر استراتژیک اریکسون ضمن ابراز خوشحالی از توسعه ۵G گفت بسیار علاقه‌مندند تا زودتر این توانایی را توسعه دهند.

در کنار آن حکومت امریکا باید پهنای باند فرکانسی ۵G را نیز آزادسازی کرده و در اختیار اپراتورها برای تجاری‌سازی محصول قرار دهد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.