ممنوع التصویری رنجبران، مجری گفتگوی ویژه خبری

ممنوع التصویری محمد حسین رنجبران

زاکانی ، بعیدی نژاد را هم شأن خود نمی داند / فشار زاکانی به تلویزیون باعث شده محمد حسین رنجبران ممنوع التصویر شود به گزارش خبر اینترفر ؛ شنیده ها حاکی است بعد از آنکه  ...

زاکانی ، بعیدی نژاد را هم شأن خود نمی داند / فشار زاکانی به تلویزیون باعث شده محمد حسین رنجبران ممنوع التصویر شود

به گزارش خبر اینترفر ؛ شنیده ها حاکی است بعد از آنکه  دکتر علیرضا زاکانی در شرط گذاشتن برای عدم حضور دکتر بعیدی نژاد، خبری شد و موجی از اعتراضات و انتقادات به سمت تلویزیون و زاکانی  روانه شد؛ توجیهات مختلفی برای کاهش فشار افکار عمومی راه انداخته شد تا جایی که زاکانی علاوه بر گفتگو با رسانه های طرفدارش، دو یادداشت مفصل هم نوشت

پس از آن مجری برنامه گفتگوی ویژه خبری در صفحه اینستاگرامش متنی را در ستایش دکتر بعیدی نژاد و رفتار اخلاق مدارانه او در برخورد با شرط زاکانی و بازگشت از صداوسیما به منزل، منتشر کرد.

این متن هم روایت زاکانی را مخدوش کرد و هم توجیهات بعدی او را چرا که رنجبران روایت بعیدی نژاد را تایید کرد که زاکانی گفته حاضر نیست مقابل او بنشیند و بعیدی نژاد را هم شأن خود نمی داند.

همین اتفاق کافی بود تا زاکانی در فضای افکار عمومی به شدت با واکنش های منفی روبرو شود و تنها سایت حامی او نیز نتواند کاری برایش انجام دهد.

حالا و بعد از یک هفته خبر می رسد که فشار زاکانی به تلویزیون باعث شده رنجبران ممنوع التصویر شود و دیگر حق اجرای گفتگوی ویژه خبری را نداشته باشد.

این نکته از این جهت نیز قابل تامل است که صداوسیما تحت سیطره و مدیریت شخصی  اداره می شود و نه مدیران سازمان نکته ای که یک لکه نمره منفی در کارنامه سرافراز ثبت می کند.باید منتظر ماند و دید آیا عصبانیت زاکانی و برخی سیاسیون همچنان ادامه خواهد داشت یا با فشار افکار عمومی آنها عقب نشینی می کنند؛ اتفاقی که می باید در ابتدای هفته گذشته رخ می داد و زاکانی از مردم و دولت به خاطر رفتار غیر اخلاقی اش عذرخواهی می کرد.

:: خبر اینترفر – فرجام – بولتن

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.