به دار آویختن کودک مسلمان توسط معلم بلژیکی + عکس

به دار آویختن کودک مسلمان در بلژیک

کودکی ۵ ساله در مدرسه ای در بلژیک توسط معلم آن مدرسه تنها بدلیل مسلمان بودن ، به دار آویخته شد! به گزارش خبر اینترفر ، یک معلم زن در بلژیک دانش آموز مسلمانش را ...

کودکی ۵ ساله در مدرسه ای در بلژیک توسط معلم آن مدرسه تنها بدلیل مسلمان بودن ، به دار آویخته شد!
به گزارش خبر اینترفر ، یک معلم زن در بلژیک دانش آموز مسلمانش را از طریق دار کشیدن تنبیه کرد.

بر پایه این گزارش، یک معلم مدرسه ابتدایی در بلژیک متهم است که دانش آموز را که تنها ۵ سال سن دارد از گردن بر دار آویخته است. این دانش آموز مسلمان به دلیل اینکه از ایستادن در صف خودداری می کرد مورد تنبیه معلم خود قرار گرفته است.
2015-09-15_011136ماجرای این دانش آموز زمانی رسانه ای شد که مادر این پسربچه تصاویر او را در فیس بوک منتشر کرد. تصاویری که به وضوح نشان از شکنجه شدید کودک دارد و به همین دلیل نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرد. مادر این کودک اعلام کرد که فرزندش تنها به دلیل اینکه مسلمان است اینگونه مورد شکنجه قرار گرفته است و امکان داشت که جان خود را نیز از دست بدهد.

مادر دانش آموزمسلمان اظهار داشت که هر کاری بتواند انجام می دهد تا معلمی که اینکار را کرده از کار اخراج شود. در همین زمینه تعدادی از مادران دیگر دانش آموزان نیز با تظاهراتی خواستار برخورد جدی با معلم خاطی شدند. حدود ششصد هزار نفر از جمعیت ۱۱ میلیونی بلژیک را مسلمانان تشکیل می دهند و بنابر گزارش پلیس بلژیک، در ماه های اخیر حملات نژاد پرستانه علیه مسلمانان این کشور افزایش قابل توجهی یافته است.

:: خبر اینترفر – میزان – جام

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.