سقوط دختر بچه ۸ ساله از طبقه ۴ / مصرف اشتباه دارو

سقوط دختربچه 8 ساله از ساختمان

تجویز و مصرف اشتباه دارو ، منجر به سقوط و مرگ یک دختر بچه ۸ ساله شد. به گزارش خبر اینترفر – دختر ۸ ساله به دلیل توهم داروی غیرمجاز خودش را از طبقه ششم ...

تجویز و مصرف اشتباه دارو ، منجر به سقوط و مرگ یک دختر بچه ۸ ساله شد.

به گزارش خبر اینترفر – دختر ۸ ساله به دلیل توهم داروی غیرمجاز خودش را از طبقه ششم خانه به بیرون پرت کرد. مادرجوان از دکتر روانپزشک به خاطر تجویز اشتباهی قرص های آرامبخش به دختر ۸ ساله اش شکایت کرد. این زن مدعی است دخترش پس از مصرف این قرص ها خود را از طبقه چهارم خانه شان در سعادت آباد به پایین پرت کرده است.

این زن پس از حضور در دادسرای ویزه امور جنایی تهران خطاب به بازپرس سعید احمد بیگی ،بازپرس شعبه هشتم دادسرا گفت: مدتی است که از همسرم جدا شدم و به دلیل معلولیت همسرم حضانت بچه ام به من داده شد. دختر من خیلی عاطفی و زودرنج بود و همیشه در برابر ساده ترین مسائل دچار ضربه روحی می شد. به همین خاطر برای درمان این مشکل نزد روانپزشکی رفتیم. این خانم روانپزشک برای درماندخترم قرصی بهنام پاروکستین تجویز کرد و درباره عوارض این قرص هم اطلاعی به من نداد.من هم بدون مطالعه قرص را مطابق با نسخه به دخترم دادم.

این زن در ادامه گفت: بعداز مدتی متوجه شدم دخترم خیلی شاد و پر انرژی شده و جسارت زیادی پیدا کرده است . یک روز به من گفت که می تواند روح ها را ببیند و من هم بهاو گفتم چنین چیزی امکان پذیر نیست.

زن جوان درباره روز حادثه گفت:چهاردهم مرداد ماه امسال من در خانه حضور نداشتم و دخترم که تنها در خانه بود خودش را از پنجره پشت سینک آشپزخانه که دسترسی به آن به سادگی امکان پذیر نبود به پایین پرت کرد . کسانی که دخترم را کنار پنجره دیده بودند می گفتند که او جوری دستش رااز پنجره بیرون آورده بود که گویاقصد داشت چیزی را بگیرد. انگار که داشت چیزی را می دید که آن را بگیرد که به پایین پرت شد و بعد از آن که او را به بیمارستان بردیم او جانش را از دست داد.

این زن هم چنین گفت:درباره عوارض این دارو تحقیق کردم و متوجه شدم تجویز این دارو برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است .از چند پزشک هم درباره عوارض آن پرسیدم که گفتند این دارو توهم شدید و مشکل در دید ایجاد می کند به همین دلیل از این خانم روانپزشک به دلیل تجویز این دارو به دخترم که موجب مرگ او شد شکایت دارم.پس از ثبت شکایت این زن جوان ،پرونده به دستور بازپرس سعید احمد بیگی رئیس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی برای رسیدگی بیشتر به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع شد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.