نتیجه بازی والیبال ایران و ایتالیا / جزئیات بازی

نتیجه والیبال ایران و ایتالیا 2015 ژاپن

ایران در ششمین بازی از مسابقات جهانی والیبال در ژاپن، با نتیجه ۳-۰ مقابل ایتالیا شکست خورد ، این چهارمین شکست تیم والیبال ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ ژاپن است. به گزارش خبر اینترفر – ...

ایران در ششمین بازی از مسابقات جهانی والیبال در ژاپن، با نتیجه ۳-۰ مقابل ایتالیا شکست خورد ، این چهارمین شکست تیم والیبال ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ ژاپن است.
به گزارش خبر اینترفر – تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۵ از ساعت ۱۰:۴۰ در سالن اوساکا مونیسی پال سنترال مقابل ایتالیا قرار گرفت که این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود ایتالیا تمام شد. کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع مسابقه عبادی پور، سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی را انتخاب کرد. محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال و حسنی خو، نماینده حراست وزارت ورزش با حضور در سالن، این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

سعید درخشنده، ناظر ایرانی این دوره از مسابقات به عنوان ناظر در این مسابقه حضور داشت. تماشاگران به صورت پراکنده در سالن حضور یافتند و گاهی تیم ایران و گاهی تیم ایتالیا را حمایت می کردند؛ این در حالی است که حدود ۲۰ تماشاگر ایرانی هم در سالن حضور داشتند.

در امتیاز ۲۲ بر ۱۸ ست اول که بازی به سود ایتالیا بود اسلوبودان کواچ درخواست بازبینی مجدد صحنه کرد، اما نظر وی اشتباه بود و توپی که مدنظر وی بود به خارج از زمین رفته بود. پس از آن بلنجینی برای سرویسی که زایتسف زد، درخواست ویدیوچک کرد که این بار نظر داور اشتباه بود و توپ در زمین ایران جای گرفته بود.

در امتیاز ۶ بر ۵ ست دوم به سود ایران بلینی، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا درخواست بازبینی مجدد کرد؛ وی معتقد بود که توپ به دست مدافعان ایران خورده و به خارج رفته که این نظر وی اشتباه بود و امتیاز ۷ به ایران رسید.

لیدرهای حاضر در سالن که با گوشی های بی سیم با هم در ارتباط هستند تا بتوانند به صورت منظم تماشاگران را به تشویق وادار کنند.

در امتیاز ۱۵ بر ۱۴ ست دوم که بازی به سود ایران بود سرمربی ایتالیا درخواست بازبینی مجدد صحنه کرد تا به این ترتیب بازی در امتیاز ۱۵ مساوی شود. این صحنه با اعتراض کادر فنی و بازیکنان ایران همراه شد تا اینکه داور یک کارت زرد به تیم ایران داد.

در امتیاز ۳ بر یک به سود ایتالیا در ست سوم، کواچ درخواست ویدئوچک کرد که داور در این صحنه دستور داد تا این امتیاز دوباره تکرار شود و امتیاز را به هیچکدام از تیم ها نداد.

با توجه به اینکه بعد از بازی ایران تیم های ژاپن و تونس برابر هم قرار خواهند گرفت، ژاپنی های بیشتری برای حمایت از تیم ملی کشورشان به سالن رساندند. تیم ملی والیبال ایران فردا در هفتمین مسابقه خود در جام جهانی ۲۰۱۵ باید از ساعت ۷:۴۰ به وقت تهران برابر آمریکا قرار بگیرد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.