پیکر ۷ تن از جان باختگان حادثه مکه به تهران آورده شد

تشییع پیکر جان باختگان حادثه مکه

پیکر ۷ تن از جان باختگان حادثه مکه (مسجد الحرام) به تهران آورده شد / پیکر هفت نفر از جان باختگان حادثه مسجدالحرام عصر امروز (پنج شنبه) به ایران انتقال داده شد و مابقی پیکرها ...

پیکر ۷ تن از جان باختگان حادثه مکه (مسجد الحرام) به تهران آورده شد / پیکر هفت نفر از جان باختگان حادثه مسجدالحرام عصر امروز (پنج شنبه) به ایران انتقال داده شد و مابقی پیکرها نیز به مرور و پس از انجام تشریفات قانونی لازم به کشور انتقال داده می شود.
به گزارش خبر اینترفر – از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حمید محمدی افزود: فقط خانواده های یک نفر از جان باختگان حادثه مکه تقاضای دفن زائر فوت شده خود در مکه را داشته اند و پیکرهای مابقی جان باختگان به کشور انتقال داده می شود.
معاون امور حج و زیارت سازمان حج در خصوص پرداخت غرامت از سوی دولت عربستان برای جان باختگان و مجروحین حادثه مکه تصریح کرد: در مورد غرامت جان باختگان و مجروحین حادثه مسجد الحرام رسماً موردی به سازمان حج اعلام نشده و این موارد فقط در رسانه های عربستان اعلام شده است.
در پی حادثه عصر جمعه هفته گذشته در مسجدالحرام ۱۱ زائر ایرانی کشته و ۳۲ نفر مجروح شدند.
براساس اعلام سازمان حج و زیارت پیکر هفت نفر از جان باختگان حادثه مسجدالحرام ساعت ۷ صبح فردا (جمعه) در فرودگاه مهرآباد تهران تشییع می شود.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.