استندآپ کمدی شقایق دهقان و علی مسعودی «خندوانه»

استند آپ کمدی شقایق دهقان و علی مسعودی

رقابت استند آپ کمدی خنده دار شقایق دهقان و علی مسعودی ( ۲۶ شهریور) در مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه با حضور برادر شقایق دهقان ، برادر خانم و خواهرزاده مقابل علی مشهدی و یارانش ...

رقابت استند آپ کمدی خنده دار شقایق دهقان و علی مسعودی ( ۲۶ شهریور) در مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه با حضور برادر شقایق دهقان ، برادر خانم و خواهرزاده مقابل علی مشهدی و یارانش از جمله امیر کربلایی‌زاده، دوست کشتی گیر و جودوکارش و دو یار کوچک.

به گزارش خبر اینترفر – علی مسعودی گفت حسابی آماده است و شقایق دهقان هم درباره برنامه‌اش برای اجرای کمدی استندآپ در این قسمت گفت: «می‌خواهم درباره اخلاق و رفتار خانم‌ها و مقایسه‌اش با آقایان صحبت کنم.»

رقابت استندآپ کمدی شقایق دهقان و علی مسعودی «ظنز خندوانه»

او درباره علی مسعودی هم گفت:‌«او از آن کمدین‌هایی است که خودش نویسنده است. به همین خاطر مطمئنم که متن دارد. »

دهقان همچنین گفت: «من علی مسعودی را به عنوان علی مشهدی می‌شناختم. من مطمئنم که مشهدی‌ها به علی مسعودی رای می‌دهند خودم بختیاری هستم و امیدوارم بختیاری‌ها به من رای بدهند. همسرم هم ترک است و امیدوارم ترک‌ها فامیل شوهربازی درنیاورند و به من رای بدهند.»

این بازیگر ادامه داد: «من خودم متولد آلمان هستم و خیلی روی هموطنان آلمانی‌ام حساب کرده‌ام. یک خواهرم نیز در اصفهان و خواهر دیگرم در ساری به دنیا آمده حالا دیگر هر چه کرم خودتان است.»

دهقان افزود: «یک نکته‌ای که باید درباره علی مسعودی بگویم این است که خواهر ایشان چند سال پیش فوت کردند و آقای مسعودی با مهربانی و دقت بسیار بچه‌های او را بزرگ کردند.» او از حضار خواست که به افتخار این دایی مهربان برای او دست بزنند.

علی مسعودی نیز که با همراهی امیر کربلایی‌زاده وارد استودیو شده بود درباره حضور او گفت: «او به عنوان مربی من امروز حضور پیدا کرده است علاوه بر این که مربی سابق تیم ملی کشتی را هم با خود آورده‌ام.» این کمدین که یکی دیگر از دوستان جودوکارش آمده بود افزود: «ما برای شکست آمده‌ایم، اصلا معلوم است. آمده‌ام ایستاده ببازم، رحم کن خانم دهقان فقط شیرزاد نشو.» البته شقایق دهقان نیز با برادر، خانم برادر و خواهرزاده‌اش به این مسابقه آمده بود.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.