فرود اضطراری بالگرد وزیر راه و شهرسازی + عکس

فرود اضطراری بالگرد (هلیکوپتر ) وزیر

بدلیل وضعیت بد جوی بالگرد وزیر راه و شهرسازی در روستای سرزو قوچان فرود اضطراری کرد. این فرود موجب شد تا وزیر راه و هیئت همراه از وضعیت روستا ، امکانات تحصیلی و بهداشتی – ...

بدلیل وضعیت بد جوی بالگرد وزیر راه و شهرسازی در روستای سرزو قوچان فرود اضطراری کرد. این فرود موجب شد تا وزیر راه و هیئت همراه از وضعیت روستا ، امکانات تحصیلی و بهداشتی – درمانی اطلاع پیدا کنند.

فرود اضطراری بالگرد وزیر راه و شهرسازی + عکس

به گزارش خبر اینترفر ؛ وزیر راه و شهرسازی که برای آغاز عملیات اجرایی تونل‌های محور درگز – دوغایی در خراسان رضوی به این استان سفر کرده بود، ناچار به فرود اضطراری در روستای سرزو در ۴۵ کیلومتری قوچان به علت شرایط نامساعد جوی شد و از این روستا بازدید کرد.
عباس آخوندی، در حاشیه سفر به استان خراسان رضوی از روستای سرزو بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گرفت.

این بازدید که به دلیل شرایط بد جوی و فرود اضطراری بالگرد حامل وزیر و هیات همراه انجام شد موجب شد تا وزیر راه و شهرسازی از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گیرد.

بنابراین گزارش روستای سرزو که در ۴۵ کیلومتری شمال قوچان بعد از سد تبارک قرار دارد یکی از روستاهای محروم استان است. امکانات رفاهی در این روستا به حدی محدود است که  به گفته ساکنین محلی تنها  یک مدرسه ابتدایی دارد که آن هم با تلاش خود روستاییان ساخته شده است.

در این روستا که تنها ۳۰ خانوار زندگی می کنند هیچ مرکز بهداشت و یا درمانگاهی وجود ندارد و مردم محلی برای درمان و یا تامین امکانات خود ناچار به رفت و آمد به قوچان که در ۴۵ کیلومتری این روستا قرار دارد، هستند.
2015-09-19_014654 2015-09-19_014701عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید ضمن تاکید بر حفظ این روستا گفت: اگر خواهان نگهداری از این روستا هستیم حتما باید آن را مجهز به امکانات اولیه ای همچون مدرسه ، درمانگاه و…کنیم .البته پیش از آن نیز باید دسترسی سریع مردم به آب آشامیدنی سالم و گاز نیز فراهم شود.

عباس آخوندی به همراه برخی از معاونانش و مدیران استانی به منظور بازدید از برخی پروژه های عمرانی و راهی خراسان رضوی به این استان سفر کرد. در این سفر قرار است عملیات اجرایی تونل‌های محور درگز – دوغایی  آغاز شود. افزایش ایمنی این محور و کاهش تصادفات، روان سازی تردد، افزایش سطح سرویس در راه اصلی و کوتاه شدن مسیر ترانزیت سبزوار- سلطان آباد – دوغایی- کبکان – درگز – لطف آباد (گمرک) از اهداف اجرای این پروژه است.

:: خبر اینترفر –

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.