استخر آموزشی ابری برای شیرجه زنان + عکس

استخر شیرجه زناان

راه اندازی اولین استخر ابری برای تمرین های پیش نیاز و یادگیری حرکتی شیرجه زنان کشور صبح شنبه بیست و هشتم شهریورماه در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی رونمایی شد. به گزارش خبر اینترفر – ...

راه اندازی اولین استخر ابری برای تمرین های پیش نیاز و یادگیری حرکتی شیرجه زنان کشور صبح شنبه بیست و هشتم شهریورماه در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی رونمایی شد.

به گزارش خبر اینترفر – استخر ابر حوضچه کوچکی است که به جای آب با ابر پر شده است. شیرجه روها برای شروع مراحل آموزشی خود و جلوگیری از هرگونه آسیب‌دیدگی ابتدا در این استخر حرکات خود را شروع می کنند و پس از تأیید مربی به آب می زنند.استخر ابر از سه دوربین در سه جهت روبرو، بالا و پهلو تشکیل شده است. شیرجه روها بلافاصله پس از شیرجه در ابر، می توانند به همراه مربی فیلم حرکت خود را تماشا کنند و درصدد پوشش نقاط ضعف خود برآیند.

استخر ابری برای شیرجه زنان استخر ابری برای شیرجه زنان estakhr shirjeh zanan (3) estakhr shirjeh zanan (4) estakhr shirjeh zanan (5) استخر ابری برای شیرجه زنان estakhr shirjeh zanan (7) استخر ابری برای شیرجه زنان استخر ابری برای شیرجه زنان استخر ابری برای شیرجه زنان estakhr shirjeh zanan (11) estakhr shirjeh zanan (12) استخر ابری برای شیرجه زنان استخر ابری برای شیرجه زنان estakhr shirjeh zanan (15)

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.