بلیت مترو با ۵۰ درصد تخفیف برای دانشجویان و دانش آموزان

بلیط مترو برای دانشجویان / مترو تهران

فروش کارت بلیت های مترو ارزان قیمت یک ساله برای دانشجویان و دانش آموزان با ۵۰ درصد تخفیف به گزارش خبر اینترفر ؛ سید جعفرتشکری هاشمی : در خصوص صدور کارت بلیت برای دانشجویان و ...

فروش کارت بلیت های مترو ارزان قیمت یک ساله برای دانشجویان و دانش آموزان با ۵۰ درصد تخفیف

به گزارش خبر اینترفر ؛ سید جعفرتشکری هاشمی : در خصوص صدور کارت بلیت برای دانشجویان و دانش‌آموزان، گفت: کارت مترو یک ساله با ۵۰ درصد تخفیف به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه برای ثبت نام کنندگانی که بین ۱۰ تا ۱۸ سال سن داشته باشند، کارت بلیت دانش آموزی صادر خواهد شد گفت: ثبت نام این کارت‌ها ازطریق سامانه بلیت الکترونیک به نشانی http://eticket.tehran.ir/ خواهد بود . دانشجویان و دانش‌آموزان برای خرید کارت بلیط ابتدا در سایت ثبت‌نام کنند و مدارک درخواستی را جهت تهیه هر کارت بر روی سایت قرار دهند تا بعد از تایید مدارک توسط کارشناسان کارت بلیط صادر شود و در نهایت نقص یا تایید مدارک به داوطلبان اعلام می‌شود. دانشجویان و دانش آموزان با دریافت این کارت‌ها تا سقف ۵۰ درصد از تخفیف برخوردار خواهند شد.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در عین حال افزود: برای صدور کارت بلیت دانشجویی اگر دانشگاه‌ها به منظور افزایش رفاه، لیست دانشجویان متقاضی را اعلام کنند شهرداری می‌تواند به صورت انبوه این کارت‌های شخصی سازی شده را صادر و در اختیار دانشگاه مذکور قرار دهد تا دانشجویان راسا اقدام به ثبت نام نکنند.

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران در خاتمه افزود: از مسئولان دانشگاه های پایتخت درخواست می شود لیست دانشجویان را برای صدور کارت بلیت در اختیار معاونت حمل ونقل شهرداری قرار دهند.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.