نشست رحیم مشایی با دولتمردان در بازکیاگوراب!

اسفندیار رحیم مشایی

فعالیت اسفندیار رحیم مشایی (از دولتمردان و یار محمود احمدی نژاد) در بازکیاگوراب لاهیجان با دولتمردان اسبق! به گزارش خبر اینترفر ؛ روزنامه آرمان نوشت: در گزارشی به فعالیت های اسفندیار رحیم مشایی در این ...

فعالیت اسفندیار رحیم مشایی (از دولتمردان و یار محمود احمدی نژاد) در بازکیاگوراب لاهیجان با دولتمردان اسبق!

به گزارش خبر اینترفر ؛ روزنامه آرمان نوشت: در گزارشی به فعالیت های اسفندیار رحیم مشایی در این روزها پرداخته است. آرمان در این گزارش با عنوان« مشایی در بازکیاگوراب!» می نویسد:« بازکیاگوراب، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان لاهیجان در استان گیلان ایران است. اکنون شنیده می‌شود این منطقه از سوی برخی سیاسیون به پایگاهی برای برنامه‌ریزی انتخاباتی تبدیل شده است.

یکی  از سایت‌های پوشش‌دهنده اخبار استانهای شمالی خبر داد که «چندی پیش اسفندیار رحیم مشایی در بازکیاگوراب لاهیجان اقدام به برگزاری نشستی با حضور برخی دولتمردان سابق کرد!

گویا در این نشست برخی استانداران اسبق گیلان نیز حضور داشتند. در این راستا، شنیده شده است یکی از معاونین ارشد حال حاضر استان نیز در این نشست حاضر بوده است! با توجه به سوابق اقتصادی این معاون، گویا حرف و حدیث‌ها در خصوص عزم جدی رئیس جمهور سابق برای حضور در دور آینده انتخابات و تلاش برای جلب حمایت‌های مالی و اقتصادی رنگ و بوی حقیقی به خود گرفته است. از جزییات نشست مشایی با دولتمردان احمدی‌نژاد خبری به بیرون درز پیدا نکرده است اما بیشتر رسانه‌های محلی گیلان بر فردی تاکید دارند که اکنون نیز از معاونین ارشد استانداری است.

با شنیدن این خبر بود که اذهان به سمت خیابان فاطمی تهران و ساختمان وزارت کشور رفت همان ساختمانی که استانداران را تعیین و تاکید دارد باید مشی آنها همسو با مشی رئیس‌جمهور باشد. البته حضور یک مدیرکل نمی‌تواند نشان از بی‌توجهی استاندار در تعیین مجموعه زیردستانش داشته باشد اما چنین اخباری باید به منزله هشدار برای استاندارای‌ها در زمانی باشد که فرصت زیادی تا برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان باقی است.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 2٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.