آخرین آمار کشته شدگان ایرانی در حادثه منا (۱۲۵ نفر)

آخرین آمار کشته شدگان ایرانی در حادثه منا (125 نفر)

جان باختگان حادثه رمی جمرات صحرای منا به ۱۳۰۰ تن رسیده است که ۱۲۵ کشته زائران ایرانی هستند. رئیس سازمان حج و زیارت شمار جان باختگان ایرانی حادثه منا را ۱۲۵ تن اعلام کرد و ...

جان باختگان حادثه رمی جمرات صحرای منا به ۱۳۰۰ تن رسیده است که ۱۲۵ کشته زائران ایرانی هستند. رئیس سازمان حج و زیارت شمار جان باختگان ایرانی حادثه منا را ۱۲۵ تن اعلام کرد و ابراز داشت که جست‌وجو برای آگاهی از وضعیت زائران ایرانی ادامه دارد.

به گزارش خبر اینترفر – وی با انتقاد از عملکرد مسئولان عربستانی، در تماس تلفنی با رسانه ملی به نکات تلخی اشاره کرد و گفت: متاسفانه بعد از وقوع این حادثه، پیکر بی جان زائران تا شش ساعت روی زمین رها شده بود و مسئولان عربستانی نه اقدامی می کردند و نه اجازه اقدام به نیروهای امدادی ایرانی را می‌دادند.

تا این لحظه ۱۳۰۰ تن کشته شده‌اند ولی منتظر رشد چشمگیر این عدد باشید
رئیس سازمان حج و زیارت لحظاتی قبل از افزایش تعداد کشته‌های حادثه منا خبر داد و گفت: تعداد کل کشته‌ها تا کنون به ۱۳۰۰ نفر رسیده است و تا این لحظه تعداد کشته‌های ایرانی این حادثه به ۱۲۵ نفر رسیده است.

اوحدی افزود: به نظر می‌رسد تعداد کل کشته‌ها به بیش از ۱۵۰۰ نفر خواهد رسید. اجساد قربانیان به ۴ سردخانه بزرگ در مکه و جده و منا انتقال پیدا کرده است.

:: خبر اینترفر – تابناک – فارس

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.