کدهای دستوری «شارژ و تماس اضطراری» همراه اول

کدهای دستوری «شارژ و تماس اضطراری» همراه اول

مشترکین همراه اول می توانند در صورت اتمام شارژ ، تماس اضطراری (سرویس چتر اضطراری) داشته باشند و یا پیامک درخواست تماس ارسال کنند. به گزارش خبر اینترفر ؛ همراه اول برای مواقع اضطراری که ...

مشترکین همراه اول می توانند در صورت اتمام شارژ ، تماس اضطراری (سرویس چتر اضطراری) داشته باشند و یا پیامک درخواست تماس ارسال کنند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ همراه اول برای مواقع اضطراری که مشترکین، اعتبار تلفن همراهشان تمام شده است سه کد دستوری USSD با نام سرویس چتر اضطراری (#۲۶*۱۱۱*) معرفی کرد.

۱. کد اول برای مکالمه اضطراری

در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #۲۶۱*۱۱۱* از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید.
۲. کد دوم برای درخواست تماس
در شرایط اضطراری با ارسال کد #۲۶۲*۱۱۱* و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست تماس نمایید.

۳. کد سوم درخواست شارژ

در شرایط اضطراری با ارسال کد #۲۶۳*۱۱۱*و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمایید. (مبلغ شارژ ۱۰۰۰ تومان است و درخواست شارژ با ارسال پیامک به مشترک دیگر اطلاع داده می شود که میتواند با ارسال ۱ آن را بپیرد و با ۲ آن را رد کند.

 

چرا این سرویس تقریبا رایگان است!؟

استفاده از سرویس ها با محدودیت همراه است و در حالت عادی نمی توان به فرض روزانه بدون داشتن شارژ تماس برقرار کرد، اما محدودیت ها چه هستند:

  • در مکالمه اضطراری: حداکثر ۱ بار استفاده در فاصله زمانی ای که در آن دو افزایش اعتبار انجام شده باشد و یا حداکثر ۱ بار استفاده در فاصله زمانی ۳۰ روز
  • در درخواست تماس ارسال حداکثر ۵ درخواست در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار
  • در درخواست شارژ ارسال حداکثر ۵ درخواست در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.