آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه به گزارش خبر اینترفر ؛ ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ­ارشد ،دکتری تخصصی ورشته های با آزمون سراسری ...

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه
به گزارش خبر اینترفر ؛ ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ­ارشد ،دکتری تخصصی ورشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه ۶ مهر آغاز شده و تا ساعت۲۴روز شنبه ۱۱مهر ادامه خواهد داشت.

داوطلبان حاضردرجلسه­ آزمون ­­­­­­­دکتری تخصصی متناسب با رشته امتحانی،داوطلبان حاضردر آزمون کارشناسی ارشد متناسب با مجموعه امتحانی و همچنین داوطلبان حاضر در رشته های باآزمون سراسری متناسب با گروه آزمایشی که در آن شرکت نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این معاونت به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند.

اسامی پذیرفته شدگان تا نیمه مهر ماه اعلام خواهد شد و شروع به تحصیل پذیرفته شدگان تابع تقویم آموزشی دانشگاه می باشد.

به گزارش معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، مهلت جابه جایی رشته محل قبولی پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه اول مهرآغاز شده است تا ساعت ۲۴روز سه شنبه ۷ مهرتمدید شد.این جابه جایی شامل استان تهران و البرز نمی باشد. زمان اعلام نتایج این دسته از متقاضیان نیز اواخر هفته جاری می باشد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.