عکس / ازدواج دوم « آزاده نامداری » تصویر همسر و خانواده او

ازدواج دوم آزاده نامداری و سجاد عبادی

جنجال جدید : عکس و مشخصات همسر جدید آزاده و خانواده او / آزاده نامداری به صورت رسمی ازدواج خود را با سجاد عبادی اعلام کرد. به گزارش خبر اینترفر ؛ آزاده نامداری مجری زن ...

جنجال جدید : عکس و مشخصات همسر جدید آزاده و خانواده او / آزاده نامداری به صورت رسمی ازدواج خود را با سجاد عبادی اعلام کرد.
به گزارش خبر اینترفر ؛ آزاده نامداری مجری زن تلویزیون دوشنبه ۶ مهرماه خبر ازدواج دوم خود را به طور رسمی اعلام کرد. اعلام این خبر واکنشهای فراوانی را در صفحه اجتماعی نامداری به دنبال داشت.

همسر جدید آزاده نامداری جوانی است به نام سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی.

سجاد عبادی همسر جدید (دوم) آزاده نامداریسجاد متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی(غیردولتی) مهر البرز است و پدرش قائم مقام و عضو هیات علمی همان دانشگاه.

2015-09-29_195559پدر سجاد عبادی رحیم عبادی است که دارای سوابق طولانی در آموزش و پرورش است و مدتی مدیرکل آموزش و پرورش تهران بوده و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش هم در کارنامه او به چشم می خورد.او در دولت اصلاحات به ریاست سازمان ملی جوانان رسید.

2015-09-29_195610مرحومه فریده ماشینی مادرسجاد عبادی که هم اکنون در قید حیات نیست فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد .خانم ماشینی در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.
:: خبر اینترفر – ۲۴آنلاین

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.