عکس / درخواست کمک برای یافتن امیر رضا ۵ ساله

2015-09-30_200207

این عکس را ببینید / درخواست کمک از مردم برای یافتن امیر رضا پسرک ۵ ساله در چابکسر آمل که در هنگام بازی گم یا ربوده شده است. به گزارش خبر اینترفر ؛پسرکوچولو فصل بهار ...

این عکس را ببینید / درخواست کمک از مردم برای یافتن امیر رضا پسرک ۵ ساله در چابکسر آمل که در هنگام بازی گم یا ربوده شده است.
2015-09-30_195241
به گزارش خبر اینترفر ؛پسرکوچولو فصل بهار در حال بازی‌های کودکانه با دوستانش در کوچه بود. صدای خنده‌شان فضا را پر کرده بود و مادرش نیز همانجا به تماشای بازی کودکانه پسرش ایستاده بود.

با هر قهقهه‌ای که امیررضا سر می‌داد لبخند شادی‌آوری روی صورت مادر جوان نقش می‌بست. ساعت حدود ۶ بعدازظهر بود که هر کدام از بچه‌ها یکی یکی به خانه‌شان رفتند و مادر جوان که چشم از کودکش بر نمی‌داشت وقتی پاسخگوی یک زن و مرد شد به یکباره به خود آمد و اثری از پسرش ندید. زن بیچاره گمان می‌کرد که پسرش به خانه همبازی‌هایش رفته باشد اما هیچ کدام از همسایه‌ها خبری از امیررضا نداشتند.

مادر سراسیمه با همسرش تماس گرفت و خبر گم‌شدن پسرش را به او داد. آخرین تصویری که مادر جوان از پسرکش دارد، زمانی است که وی بلوز شلوار تازه‌ای را که برایش خریده بوده به تن داشت. بلوزی سفید رنگ با یقه قرمز و راهی سفید در پایین بلوز و شلواری مشکی با یک دمپایی به پا.

آغاز جست‌وجو
ساعت ۳۰ /۵ عصر روز دوشنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری بود که مرد دلنگرانی از محله چابکسر آمل با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و گم‌شدن پسر ۵ ساله‌اش در منطقه اسپیاری پشت استخر تربیت بدنی را اطلاع داد. با اعلام این خبر تیم گشت کلانتری آمل به خانه امیررضا کریمی رفتند و تحقیقات آغاز شد. تحقیقات میدانی نشان می‌داد پسرک در حال بازی در کوچه بوده که ناگهان در مقابل دیدگان حیرت‌زده مادرش گم‌شده است.

مادر دلنگران در تحقیقات پلیسی گفت: امیررضا در کوچه بازی می‌کرد، بچه‌ها یکی یکی به خانه‌شان می‌رفتند، در همان موقع یک خودرو جلوی در خانه‌‌مان ایستاد و زن و مرد جوانی برای پرسیدن سؤالی نزد من آمدند و گفتند به دنبال خانه اجاره‌ای هستند سپس وقتی دیدند من اطلاعی ندارم سوار ماشینشان شدند و رفتند. همه صحبت‌ها حدود ۳ دقیقه طول نکشید که بعد از رفتنشان دیدم امیررضا نیست، هر چه صدایش کردم اثری از او نبود. همه احتمالات در نظر گرفته شد و جست‌وجوی تخصصی پلیس در این پرونده کلید خورد.

با توجه به نحوه گم‌شدن پسرکوچولو و نداشتن هیچ سرنخی فرضیه‌های مختلفی در برابر مأموران آگاهی آمل قرار گرفت اما اثری از امیررضا نبود.

بنابراین گزارش، پس از گذشت ۵ ماه در حالی که همه شاخه‌های تحقیقی برای یافتن پسرک گمشده به گره کور برخورده است، بازپرس پرونده از شوک روزنامه ایران خواست عکس امیررضا را انتشار دهند تا اگر کسی اطلاعی از سرنوشت این پسرکوچولو دارد با شماره ۱-۸۸۵۰۰۱۰۰ گروه شوک روزنامه ایران یا شماره ۴۸۸۶۱۸۶-۰۹۳۹ با پدر دلنگران امیررضا تماس بگیرند تا چشم‌های منتظر این پدر و مادر جوان را از نگرانی درآورند.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.