انفجار کپسول گاز در خیابان شقایق لاهیجان + عکس

2015-10-08_011537

تصاویر وقوع حادثه انفجار کپسول گاز در لاهیجان / ساعاتی پیش در خیابان شقایق لاهیجان (در نزدیکی دانشگاه آزاد) صدای انفجار مهیبی سکوت منطقه را در هم شکست ، مردم منطقه در جستجو صدا سرآسیمه ...

تصاویر وقوع حادثه انفجار کپسول گاز در لاهیجان / ساعاتی پیش در خیابان شقایق لاهیجان (در نزدیکی دانشگاه آزاد) صدای انفجار مهیبی سکوت منطقه را در هم شکست ، مردم منطقه در جستجو صدا سرآسیمه وارد خیابان شدند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ لاهیجان – حدود ساعت ده ۱۰ شب صدای انفجار کپسول گاز در انتهای خیابان شقایق منجر به تجمع مردم منطقه شد ، به گفته شاهدان و مسئولان این انفجار در ایستگاه پر کردن کپسول گاز (اسماعیل پور) رخ داده و خوشبختانه کسی آسیب ندیده است.

گشت نیروی انتظامی لاهیجان نیز لحظاتی پس از وقوع این حادثه به محل اعزام شدند و جمعی از مسئولان نیز جهت بررسی اوضاع به این ایستگاه مراجعه کردند، در نهایت با آرام شدن وضعیت و عدم خسارت جانی و مالی، منطقه به سکوت قبل خود بازگشت.

صدای مهیب و انفجار کپسول گاز در خیابان شقایق لاهیجان صدای مهیب و انفجار کپسول گاز در خیابان شقایق لاهیجان صدای مهیب و انفجار کپسول گاز در خیابان شقایق لاهیجان :: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

انفجار کپسول گاز در خیابان شقایق لاهیجان + عکس

  1. روژان می‌گه:

    لاهیجانم داره شلوغ میشه… اون از دختر و پسر تو گلستان … اینم از امشب!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.