نابودی میگ ۲۹ روسیه توسط جنگنده های ترکیه!

نابودی میگ 29 روسیه توسط جنگنده های ترکیه!

بعد از خبر انفجار بمب در ترکیه ، خبرهایی مبنی بر سقوط و نابودی میگ ۲۹ روسیه توسط جنگنده های ترکیه در شبکه های مجازی جنجال به پا کرد. به گزارش خبر اینترفر ؛ اخبار ...

بعد از خبر انفجار بمب در ترکیه ، خبرهایی مبنی بر سقوط و نابودی میگ ۲۹ روسیه توسط جنگنده های ترکیه در شبکه های مجازی جنجال به پا کرد.

به گزارش خبر اینترفر ؛ اخبار تایید نشده در شبکه‌های اجتماعی حکایت از سرنگونی یک جنگنده میگ ۲۹ روسیه در روزهای اخیر دارند.

به نوشته روزنامه انگلیسی «اکسپرس» شاهدان از انفجار بزرگی در حریتان، در شمال سوریه  و در حالی‌که  ۳ جنگنده ترکیه بر فراز آسمان منطقه حاضر بودند، خبر دادند.

در همین رابطه یک خبرنگار با انتشار پیامی توییتری مدعی شد ۳ جنگنده ترکیه بعد از قفل شدن از سوی یک جنگنده میگ _ ۲۹ روس، بدین هواپیما واکنش نشان دادند.

روزنامه اکسپرس افزوده است که در این رابطه با دولت‌های ترکیه و روسیه تماس گرفته اما آن‌ها هیچ اظهار نظری در این زمینه نکرده‌اند. در برخی پیام‌های توییتری نیز به سقوط یک فروند میگ ۲۹ روسیه از سوی اف شانزده‌های ترکیه اشاره شده است.

پیشتر در خبرها آمده بود، یک جنگنده میگ ۲۹ روسیه حریم هوایی ترکیه را نقض و رادارهایش را بر جنگنده‌های اف ۱۶ این کشور قفل کرده بود اما جت‌های جنگنده ترکیه هواپیمای متجاوز روسی را از حریم هوایی ترکیه خارج و به سمت آسمان سوریه بدرقه کردند.

:: خبر اینترفر – مشرق

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.