زخمی شدن ابوبکر بغدادی (خلیفه داعش) در پی حمله هوایی

زخمی شدن ابوبکر بغدادی (خلیفه داعش) در پی حمله هوایی

ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در پی حملات هوایی جنگنده های ارتش عراق زخمی شده و به مکان دیگری انتقال یافته است. به گزارش خبر اینترفر ؛ سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت: سرکرده ...

ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در پی حملات هوایی جنگنده های ارتش عراق زخمی شده و به مکان دیگری انتقال یافته است.

به گزارش خبر اینترفر ؛ سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت: سرکرده گروه تروریستی داعش در حمله امروز جنگنده‌های عراقی زخمی شد.

به نقل از المیادین، سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت: ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در حمله امروز جنگنده‌های عراقی زخمی شد و توسط یکی از خودروها منتقل شد.

امروز نیروی هوایی ارتش عراق،کاروان ابوبکر البغدادی را در منطقه «الکرابله» در غرب الانبار و مکانی که قرار بود وی برای نشستی با سایر سرکرده‌های تکفیری در آن حضور یابد، بمباران کرد و برخی اخبار از زخمی شدن او و انتقالش به مکانی نامشخص حکایت دارد.

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که هدف‌گیری کاروان حامل «ابوبکر البغدادی»، خلیفه خودخوانده داعش با تکیه بر اطلاعات به دست آمده از یکی از سرکرده‌های بازداشت شده این گروه تروریستی صورت گرفته است.

همچنین گروه اطلاعاتی «الصقور» در ارتش عراق اعلام کرد که در حمله امروز ۲۵ نفر از تروریست‌ها کشته شدند.

شبکه المیادین گزارش داد گروه اطلاعاتی «الصقور» در ارتش عراق که تاکنون موفق به انجام عملیات‌های موفق متعدد علیه سرکرده‌های داعش شده، عملیات امروز در الانبار را هدایت کرده است.

این گروه تحت نظارت وزارت کشور عراق فعالیت می‌کند. ۱۰ خرداد گذشته نیز این گروه اطلاعاتی در عملیاتی دقیق و پیچیده شماری از سرکرده‌های کلیدی داعش را به کام مرگ فرستاد کهمهمترین آنها «ابو محمد السوری» کارشناس فیلم سازی و «ابواسامه الامریکی» تصویربردار فیلم‌های مستند داعش بودند.

:: خبر اینترفر- تابناک

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.