تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ ۷۴۷ ماهان + عکس

تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکس

ختم به خیر شد! / تصاویری از حادثه ای که امروز برای هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ ماهان ایران افتاد و خلبان را مجبور به فرود اضطراری در مهرآباد تهران کرد صبح امروز هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ ماهان ...

ختم به خیر شد! / تصاویری از حادثه ای که امروز برای هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ ماهان ایران افتاد و خلبان را مجبور به فرود اضطراری در مهرآباد تهران کرد
صبح امروز هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ ماهان ایر، دچار حادثه شد.
به گزارش خبر اینترفر ، آذری معاون مدیر کل فرودگاه مهرآباد : در خصوص فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ ماهان ایر با شماره پرواز ۱۰۹۵ که طبق برنامه باید ساعت ۶:۳۵ دقیقه به مقصد بندرعباس پرواز می کرد پس از بلند شدن دچار نقص فنی شد و در ساعت ۸:۳۵ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

وی افزود: پس از فرود اضطراری توسط نیروهای ایمنی زمینی به رمپ منتقل شد.
آذری در ادامه تصریح کرد: سپس مسافران که حدود ۴۴۰ نفر با دو هواپیما ایرباس ساعت ۱۱ پرواز کردند و سایر مسافران که بلیت خود را باطل کردند کلیه هزینه رفت و برگشت آن ها توسط ماهان پرداخت شد.

گفتنی است در این حادثه به مسافران آسیبی نرسیده است.
در دو قدمی مرگ…. .
سعید بیابانکی شاعر کشورمان که در هواپیمای حادثه دیده حضور داشت عکسی را از داخل هواپیما منتشر کرد.
تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکس
امروز صبح با پرواز ماهان عازم بندر عباس بودم…بویینگ ۷۴۷ دو طبقه…در آسمان تهران موتور هواپیما دچار نقص شد و خلبان ما را با سلام و صلوات بر زمین فرودگاه مهر آباد کوباند…به گونه ای که تمام وسایل ملت از محفظه های بالایی روی سرمان ریخت.
در حال حاضردر هواپیماییم..عده ای از حال رفته اند و من هم عین خیالم نیست… .
ولی انصافا خیلی هیجان داشت…! ما هم به افتخار خلبان زبل یک کف مرتب زدیم.

موتور هواپیمای مسافربری در اطراف اسلامشهر از هواپیما جداشد
صبح امروز هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۴۷از تهران عازم بندرعباس بوده که ناگهان یکی از موتورهای آن در حوالی اسلامشهر منطقه چهار دانگه از هواپیما جدا می‌شود.

گفتنی است، این هواپیما دارای ۴موتور بوده و با ۳موتوردیگر به راحتی و بدون هیچ مشکلی در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست. ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که تمامی مسافران این هواپیما سالم بوده و هنوز علت جداشدن موتور هواپیما مشخص نشده است.

تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکس تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکس تصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکستصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکستصاویر سقوط موتور هواپیما بوئینگ 747 ماهان + عکس :: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.