داغ می کند: سونی جدید Xperia z5 compact

2015-10-15_142031

گفته می شود محصول جدید و هوشمند سونی Xperia z5 compact داغ می کند. به گزارش خبر اینترفر ؛ کمتر کسی فکر می‌کرد این پرچم‌داران جدید دوباره با مشکل مواجه شوند. اما به نظر می‌رسد ...

گفته می شود محصول جدید و هوشمند سونی Xperia z5 compact داغ می کند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ کمتر کسی فکر می‌کرد این پرچم‌داران جدید دوباره با مشکل مواجه شوند. اما به نظر می‌رسد z5 کامپکت استعداد در داغ کردن دارد!
در بررسی اکسپریا z5 پریمیوم مشخص شد که سونی با کار گذاشتن دو لوله حرارتی روی تراشه واقعا فکری به حال پایین نگه داشتن دمای دستگاه کرده است. با توجه به این که این راه‌حل برای هر سه گوشی خانواده z5 به کار رفت، خیال خریداران تا حد زیادی راحت شد.
اما خبرهایی مبنی بر این که اکسپریا زد۵ کامپکت همچنان با مشکل داغ شدن مواجه است در فیلمی که یکی از کاربران تهیه کرده نشان داده می‌شود با بالا رفتن دما عکس‌العمل نمایشگر به لمس کندتر می‌شود و گاهی هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد. همچنین بعضی کاربران گفته‌اند این مشکل با ری‌استارت کردن گوشی نیز حل نمی‌شود.
در صورت تایید، ممکن است سونی بتواند با آپدیت نرم‌افزاری این مشکل را برطرف کند، اما ظاهرا کار عاقلانه را شرکت‌هایی چون ال‌جی انجام داده‌اند که به‌جای اسنپدراگون ۸۱۰، پرچم‌داران خود را به پردازنده ۶ هسته‌ای اسنپدراگون ۸۰۸ مجهز کرده‌اند.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.