تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعه

تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعه

تصاویری که چند روزی است حکایت از ورود نیروهای داعش به داخل ایران دارد و متاسفانه افراد بدون کسب اطلاع و آگاهی در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک می گذارند. به گزارش خبر ...

تصاویری که چند روزی است حکایت از ورود نیروهای داعش به داخل ایران دارد و متاسفانه افراد بدون کسب اطلاع و آگاهی در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک می گذارند.
به گزارش خبر اینترفر ؛ به تازگی ادعایی مبنی بر ناکامی نیروهای داعش در ورود به کشور و دستگیری آنها از سوی مأموران امنیتی در فضای مجازی منتشر شده است.
تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعهبه منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کنیم. تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعه   به تازگی ادعایی مبنی بر ناکامی نیروهای داعش که قصد ورود به کشور را داشتند و دستگیری آنها از سوی مأموران امنیتی به همراه تصاویری مرتبط با همین موضوع در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه می‌خوانید:
تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعه«ورود ناکام داعش به ایران؛‌ دم بچه‌های اطلاعات و نیروی انتظامی گرم؛ ۲۴ ساعته آماده باشن، ببینید فقط چه جوری می‌خواستن بیان تو ایران؛‌ جای صندلی راننده و تو سپر ماشین.»تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعه

اما براستی ادعای مطرح شده در خصوص ورود ناکام نیروهای داعشی به ایران صحت دارد؟!

تصاویر فوق مربوط به دستگیری داعشی‌ها در مرزهای ایران است؟! ادعا و شایعه ورود نیروهای داعشی اخیر برای چندمین بار است که از سوی افراد معلوم‌الحال منتشر و به دلیل ناآگاهی کاربران شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود.
گفتنی است تصاویر جدیدی که منتسب به ورود داعشی‌ها به ایران است مربوط می‌شود به قاچاق مهاجرین آفریقایی به اروپا.
تصاویری از ورود داعش به ایران + عکس تا شایعههمچنین تصویر مربوط به درگیری نیروی انتظامی نیز مربوط می‌شود به بازداشت سارقان بانک مسکن اصفهان در ۲۰ خرداد سال جاری.
:: خبر اینترفر – جام نیوز

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.