هک شدن تلگرام شهروندان همدانی / روش جدید هک

هک شدن تلگرام شهروندان همدانی / روش جدید هک

هک تلگرام شهروندان همدانی ؛ هشدار پلیس فتا به شیوه جدید هک تلگرام به شهروندان به گزارش خبر اینترفر ؛ رئیس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان درخصوص شیوه جدید هک تلگرام ...

هک تلگرام شهروندان همدانی ؛ هشدار پلیس فتا به شیوه جدید هک تلگرام به شهروندان

به گزارش خبر اینترفر ؛ رئیس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان درخصوص شیوه جدید هک تلگرام به شهروندان هشدار داد.
همدان – سرهنگ امینی گفت :در پی مراجعه متعدد شهروندان مبنی بر هک شدن تلفن همراه و انتشار اطلاعات و تصاویر شخصی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا همدان افزود: در تحقیقات مشخص گردید افراد سودجو با شناسایی طعمه خود و ارسال پیامکی به نام شرکت تلگرام مبنی بر اینکه “برای جلوگیری از هک شدن تلگرام و سرقت اطلاعات شخصی خود پیامکی حاوی کد دستوری برای شما ارسال خواهد شد،که با ارسال این کد دستوری برای ما از هک شدن تلگرام خود جلوگیری کنید” که به محض ارسال کد برای شماره مورد نظر، تلگرام شخص قربانی هک شده و هکر به کلیه اطلاعات از جمله تصاویر،فیلمها،مخاطبین،لیست دوستان و… دسترسی پیدا خواهد کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد، هکر ها با دسترسی به اطلاعات شخصی قربانی و با تهدید به انتشار آنها انواع سوء استفاده ها از جمله اخاذی و پیشنهادهای نامشروع را انجام می دهند.

سرهنگ امینی در پایان از شهروندان خواست : ضمن هوشیاری در استفاده از شبکه های اجتماعی با ارتقاء سواد رسانه ای خود در دام اینگونه شیادان گرفتار نشوند و در صورت مواجهه با چنین مواردی مراتب را سريعاً از طريق وب سايت پليس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir گزارش يا با شماره تلفن ۰۸۱۲۱۸۲۶۷۴ تماس حاصل نمايند.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.