شعارهایی به علی لاریجانی پس از شام غریبان در بیت رهبری

شعارهایی به علی لاریجانی پس از شام غریبان در بیت رهبری

رئیس مجلس پس از مراسم شام غریبان در بیت رهبری با شعارهایی از سوی حامیان جریان های تندرو روبرو شد! به گزارش  خبر اینترفر ، علی لاریجانی که به تازگی از سفر روسیه و دیدار ...

رئیس مجلس پس از مراسم شام غریبان در بیت رهبری با شعارهایی از سوی حامیان جریان های تندرو روبرو شد!

به گزارش  خبر اینترفر ، علی لاریجانی که به تازگی از سفر روسیه و دیدار با ولادیمیر پوتین به ایران بازگشته است، امشب در مراسم عزاداری بیت رهبری حضور یافت.

رئیس مجلس پس از ورود به مجلس عزاداری با شعارهای از سوی برخی روبرو شد که سایت اصلاح طلب انتخاب ی آنان  را “حامیان جریان های تندرو” معرفی کرده است.

بر اساس این گزارش این افراد شعارهایی از قبیل «خواص بی بصیرت؛ مایه ننگ ملت»، «امان نامه برجام؛ تلاش بی سرانجام»، «مرگ بر منافق» و «هیها منا الذله» سر دادند.

طبق آنچه انتخاب نوشته است “این عده ی قلیل شب گذشته نیز پس از حضور رئیس جمهور، شعارهایی این چنین سر داده بودند.”

انتخاب در ادامه با نشانه رفتن انگشت اتهام به سوی جبهه پایداری که آن را “جبهه یکشبه ایجاد شده” توصیف کرده نوشته است: «حمایت علی لاریجانی از توافق هسته ای و کمک های او در روند تصویب برجام در مجلس، باعث عصبانیت جریان های تندرو و در راس آن جبهه یکشبه ایجاد شده «پایداری» شده است. پیش از این، همین جریان افراطی، در سالگرد ۲۲ بهمن چند سال پیش مانع سخنرانی لاریجانی در حرم حضرت معصومه شدند و ضمن سردادن شعارهای توهین آمیز، به سمت او کفش و مهرنماز پرتاب کردند.»

این وب سایت اصلاح طلب با یادآوری حواشی به وجود آمده در سخنرانی سیدحسن خمینی در حرم امام (ره) در چند سال گذشته و نسبت دادن آن به جبهه پایداری نوشت: «این جریان، سابقه ی شعاردادن مکرر در حین سخنرانی سید حسن خمینی در ایام سالگرد رحلت امام (ره) را در کارنامه خود دارند، شعارهایی که نهایتاً منجر به کوتاه شدن سخنرانی یادگار امام (ره) شد و سپس رهبری، با بوسیدن پیشانی سید حسن، نسبت به این روش نادرست، واکنش نشان دادند.»

:: خبر اینترفر – جام نیوز

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.