ناوچه عربستان سعودی توسط یمن منهدم شد

انهدام ناوچه عربستان توسط نیروهای یمنی

ناوچه ای از عربستان که یمن را مورد هدف قرار می داد ، با موشک نیروهای یمنی منهدم شد. به گزارش خبر اینترفر ؛ یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند ناوچه ...

ناوچه ای از عربستان که یمن را مورد هدف قرار می داد ، با موشک نیروهای یمنی منهدم شد.
به گزارش خبر اینترفر ؛ یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند ناوچه جنگی ارتش متجاوز عربستان را در سواحل این کشور هدف قرار داد و باعث منهدم شدن و غرق آن گردید.

خبرگزاری سبأ یمن ، یک منبع نظامی با اعلام این مطلب افزود، این ناوچه روز یکشنبه در نزدیکی سواحل بندر «المخا» با موشک هدف قرار گرفت و به طور کامل در آتش سوخت و شاهدان عینی گفتند که آن را در حال غرق شدن مشاهده کرده اند.
وی همچنن خاطرنشان کرد که عربستان با این ناوچه جنگی، روستاها و شهرهای ساحلی یمن را گلوله باران می کرد.
وی افزود: نیروهای یمنی برای مقابله با هرگونه تهدیدی علیه کشور خود در آمادگی کامل بسر می برند.
عربستان با حمله به فقیرترین کشور عربی منطقه می خواهد عبدربه منصور هادی رییس جمهوری فراری و مستعفی را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن نیروهای مقاومت مردمی که امنیت شهرهای یمن را دراختیار دارند، جلوگیری کند.
متجاوزان طی این مدت پیوسته غیر نظامیان را هدف قرار داده اند و تنها در یک مورد با حمله به یک مجلس عروسی ۱۳۱غیر نظامی یمنی را به قتل رساندند .
عربستان و ۹ کشور عربی دیگر به جز عمان با حمایت آمریکا از ششم فروردین، حملات هوایی، دریایی و زمینی را علیه نیروهای مقاومت مردمی یمن آغاز کرده اند و تاکنون بیشتر تاسیسات زیربنایی، خدماتی، بیمارستان ها، مدارس و منازل مردم این کشور را بمباران کرده اند.
در اثر این حملات تاکنون حدود ۲۲ هزار نفر از جمله زنان و کودکان کشته یا مجروح شده اند.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.