حمله دو موتور سوار ناشناس به خودرو حامد زمانی + عکس

حمله دو موتور سوار ناشناس به خودرو حامد زمانی + عکس

روز گذشته دو موتورسوار به خودروی شخصی حامد زمانی حمله کرده و شیشه خودروی وی را شکستند ، علت حادثه مشخص نیست که قصد سرقت بوده یا آسیب رساندن به زمانی. به گزارش خبر اینترفر ...

روز گذشته دو موتورسوار به خودروی شخصی حامد زمانی حمله کرده و شیشه خودروی وی را شکستند ، علت حادثه مشخص نیست که قصد سرقت بوده یا آسیب رساندن به زمانی.
به گزارش خبر اینترفر ؛ عصر روز گذشته جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ دو موتورسوار ناشناس به ماشین شخصیِ حامد زمانی حمله کردند و شیشه ماشین او را شکسته و به ماشینش خساراتی وارد کردند. خوشبختانه در این رخداد حامد زمانی آسیبی ندید.

زمانی در این‌باره به خبرنگار تسنیم می‌گوید: ساعت نزدیک ۴ بود که در یکی از فرعی‌های شریعتی ماشینم را پارک کردم. می‌خواستم از سوپر مارکت خرید کنم. به محض پیاده شدنم صدای ترکیدن شیشه ماشین را شنیدم. دونفر که سوار بر موتور بودند با چیزی شبیه به دیلم که اندازه خط‌کش بود، شیشه سمت شاگردِ ماشین را شکستند. شاید فکر می‌کردند کسی در ماشین هست که آن طرف را زدند.

چند روز پیش هم خبر حمایتِ امیرحسین مقصود‌لو(امیر تتلو) از حامد زمانی بر سر زبان‌ها افتاد. دو خواننده‌ای که در دو ژانر متفاوت کار می‌کنند اما هر دوی آنان همواره مورد هجمه‌ی برخی‌ها قرار می‌گیرند.

تتلو در صفحه اینستاگرامش متنی را در حمایت از حامد زمانی منتشر کرده و زمانی را به عنوان خواننده‌ای که کارش را خوب بلد است مورد حمایت قرار داده است. تتلو خود و حامد زمانی را با خصوصیت‌هایی متفاوت توصیف کرده و تاکید کرده که هر دوی آنها باید بتوانند بدون هیچ هجمه‌ای کارشان را انجام دهند. او چندی پیش با خواندن سرودی درباره انرژی هسته‌ای خبرساز شده بود.

2015-10-31_192524 2015-10-31_1925042015-10-31_192724:: خبر اینترفر – مشرق

5/ 4٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(6 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.