فیلم / خرید و فروش مرغ فاسد شده در شهریار کرج

فیلم / خرید و فروش مرغ فاسد شده در شهریار کرج

کشف کارگاه بسته بندی مرغ فاسد در شهریار – غرب تهران به گزارش خبر اینترفر ؛بیش از ۴ تن انواع گوشت مرغ قطعه شده فاسد و تاریخ مصرف گذشته در یکی از باغات منطقه شهریار ...

کشف کارگاه بسته بندی مرغ فاسد در شهریار – غرب تهران
به گزارش خبر اینترفر ؛بیش از ۴ تن انواع گوشت مرغ قطعه شده فاسد و تاریخ مصرف گذشته در یکی از باغات منطقه شهریار کشف و ضبط شد.
بیش از ۴ تن انواع گوشت مرغ فاسد و تاریخ مصرف گذشته در یک کارگاه غیر مجاز بسته بندی شهریار کشف و ضبط شد.

رئیس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهریار گفت: پس از اطلاع از طریق سامانه ۱۴۹۰ مبنی بر اینکه در یکی از باغات منطقه شهریار عده ای افراد سودجو مرغ های تاریخ مصرف گذشته را خریداری کرده و با بسته بندی جدید بصورت قطعه شده به فروش می رسانند، ماموران بهداشت محیط این کارگاه را شناسایی و کشف کردند.
بنائیان افزود: در بازرسی از این کارگاه غیر مجاز که در یکی از باغات متروکه شهریار مستقر بود ،مشخص شد این افراد ، مرغ های منجمد و تاریخ مصرف گذشته را از استانهای مختلف کشور خریداری و با انتقال به این منطقه در شرایط کاملا غیر بهداشتی بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کنند.
وی افزود: بیش از ۴ تن انواع گوشت مرغ قطعه شده فاسد و تاریخ مصرف گذشته از این محل کشف و با دستور مقام قضایی معدوم شد.
رئیس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهریار افزود: با هماهنگی مقام قضایی و نیروی انتظامی دو نفر در این ارتباط بازداشت شدند و تحقیقات برای بازداشت صاحب اصلی این کارگاه غیر مجاز در پلیس آگاهی غرب استان تهران ادامه دارد.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.