فیلم و عکس / لحظه اصابت ۱۵ موشک به اردوگاه منافقین

فیلم و عکس / لحظه اصابت 15 موشک به اردوگاه منافقین

فیلم و تصاویر / اردوگاه لیبرتی (پایگاه نظامی آمریکا در عراق) که مقر گروهک منافقین خلق است مورد حمله موشکی ۱۵ کاتیوشا و هلاکت ۲۵ تن از اعضای این گروه شد. به گزارش خبر اینترفر ...

فیلم و تصاویر / اردوگاه لیبرتی (پایگاه نظامی آمریکا در عراق) که مقر گروهک منافقین خلق است مورد حمله موشکی ۱۵ کاتیوشا و هلاکت ۲۵ تن از اعضای این گروه شد.
به گزارش خبر اینترفر ؛ بغداد – نزدیک به ۱۵ موشک کاتیوشا به مقر گروهک منافقین شلیک شد. امریکا از این حادثه به شدت خشمگین شده و دولت عراق را مسئول دانسته است.

شب گذشته (پنجشنبه ) مقر استقرار عناصر گروه تروریستی – صهیونیستی منافقین خلق در اردوگاه لیبرتی واقع در حاشیه شمال شرقی فرودگاه بغداد هدف موشک باران مجاهدین عراقی قرار گرفت که طی آن ۲۰۰ تن از منافقین کشته و زخمی شدند.  2015-10-31_024521 بنابر این گزارش، بیش از ۱۵ موشک کاتیوشا به مقر منافقین اصابت کرده که به هلاکت ۲۵ تن از اعضای این فرقه ضاله و زخمی شدن ۱۷۵ تن دیگر منجر شد. پایگاه اطلاع رسانی منافقین کوردل به هلاکت ۱۰ تن از اعضای خود اشاره کرده اما منابع بیمارستانی عراقی اسامی کشته ها و زخمی های این حمله را منتشر کرده اند که موید تلفات ذکر شده می باشد.

2015-10-31_022732در میان هلاک شدگان این حمله موشکی، نام “حسین ابریشمچی” عضو شورای مرکزی منافقین و از سفاک ترین فرماندهان شاخه نظامی این گروه به چشم می خورد. وی مسئول شکنجه (بنابر گزارشهای منافقین:عملیات مهندسی) منافقین در زمان فعالیت این گروه در ایران بود که از مهمترین جنایات وی می توان  به عملیات ربایش و شکنجه ۴ پاسدار نوجوان کمیته انقلاب اسلامی در تهران و زنده به گور کردن آنها اشاره کرد. وی برادر “مهدی ابریشمچی” دیگر عضو شورای مرکزی منافقین کوردل می باشد که همسرش مریم را به مسعود رجوی تقدیم کرده است.

2015-10-31_0245382015-10-31_0246472015-10-31_024609

نیروهای امنیتی عراق لانچر پرتاب موشکها را در فاصله ۶ کیلومتری کمپ لیبرتی منافقین کشف کرده اند. گروه حزب الله عراق به رهبری “شیخ واثق البطاط” مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و آن را در انتقا ماز مشارکت منافقین درکشتار مردم عراق در زمان صدام و خیانتهای این گروه در هم پیمانی با داعش و تروریستهای بعثی عنوان کرده است.
:: خبر اینترفر – مشرق – ایرنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.