طوفان بابل را در نوردید ؛ سقوط درختان، داربست و خودرو

طوفان بابل را در نوردید ؛ سقوط درختان، داربست و خودرو

سقوط درختان و طوفان شدید موجب خساراتی در شهر بابل شد به گزارش خبر اینترفر ؛ مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بابل گفت: در پی بارش شدید باران و وزش باد در ...

سقوط درختان و طوفان شدید موجب خساراتی در شهر بابل شد
به گزارش خبر اینترفر ؛ مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بابل گفت: در پی بارش شدید باران و وزش باد در بابل ، تعداد ۱۵ درخت سقوط کرد.

محمد قاسم دابوعیان روز شنبه: در زمان وزش باد تعداد ۱۹ ماموریت از سوی اورژانس ۱۱۵ در بابل انجام شد که ۱۵ ماموریت مربوط به سقوط درخت بوده است که خوشبختانه در این حوادث به کسی آسیب نرسیده است.

وی اظهارداشت: سقوط درخت می تواند موجب بروز حوادث ناگواری در سطح شهر شود ولی با گزارش های مردمی و مسئولان از بروز حوادث جانی جلوگیری شده است.

وی گفت: سقوط درخت در میدان کشوری، روبری بیمارستان شهید یحیی نژاد، متی کلا روبروی زندان و سقوط درخت برروی خودرو جنب دانشگاه علوم پزشکی بابل از جمله آن بوده است .

وی بیان داشت: همچنین در این روز سقوط قسمتی از سقف واحد مسکونی در کمربندی غربی ، سقوط قسمتی از سقف واحد مسکونی در امیرکبیر، سقوط داربست در ملاکلا و سقوط یک دستگاه خودرو داخل چاله آب در گتاب از دیگر موارد در این روز بوده است.

وی بیان داشت: میزان خسارت های مالی وارده بر اثر بارش شدید باران و وزش باد از سوی کارشناسان در دست بررسی می باشد.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.