بهنام صفوی “خواننده پاپ” بدلیل تداخل دارویی به کما رفت

بهنام صفوی "خواننده پاپ" بدلیل تداخل دارویی به کما رفت

بهنام صفوی خواننده جوان پاپ کشور در دور جدید شیمی درمانی بدلیل تداخل دارویی به کما رفت به گزارش خبر اینترفر ؛ بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تداخل مواد دارویی مصرف شده ...

بهنام صفوی خواننده جوان پاپ کشور در دور جدید شیمی درمانی بدلیل تداخل دارویی به کما رفت

به گزارش خبر اینترفر ؛ بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تداخل مواد دارویی مصرف شده در دور تازه شیمی درمانی خود تشنج کرده و در بیمارستان بستری شد.

میلاد لطیفی مدیر برنامه های بهنام صفوی ضمن تایید این خبر افزود: متاسفانه بر اثر تداخل دارویی که در دومین روز از دوره شیمی درمانی بهنام پیش آمد او به دلیل عوارض ناشی از تداخل دارویی تشنج کرده و در بیمارستان بستری است.

وی ادامه داد: به طور حتم طی ساعات آینده اخبار و اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه های رسمی اعلام خواهد شد. من فقط مانند همیشه از مخاطبان و مردم شریف ایران می خواهم برای سلامتی این خواننده دعا کنند تا او بتواند با ادامه مراحل تکمیلی درمان دوباره به آغوش خانواده و مردم برگردد.

بهنام صفوی چندی پیش به دلیل تومور مغزی مراحل درمان خود را آغاز کرده بود. این خواننده که تیر ماه سال جاری عمل جراحی را در بیمارستان عرفان تهران انجام داده بود، مهر ماه امسال نیز کنسرت موسیقی را در مرکز همایش های برج میلاد برگزار کرد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.