تعطیلی مدارس ارومیه و خوی ، امروز یکشنبه ۱۵ آذر

تعطیلی مدارس ارومیه و خوی ، امروز یکشنبه 15 آذر

مدرسه های خوی و ارومیه امروز یکشنبه ۱۵ آذر در شیفت صبح ، به دلیل دمای هوا و یخبندان تعطیل است. به گزارش خبر اینترفر ؛ مسئول اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل ...

مدرسه های خوی و ارومیه امروز یکشنبه ۱۵ آذر در شیفت صبح ، به دلیل دمای هوا و یخبندان تعطیل است.

به گزارش خبر اینترفر ؛ مسئول اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت : به علت برودت هوا و یخبندان برخی مدارس ارومیه و خوی در شیفت صبح امروز(یکشنبه) تعطیل شده است.
مهدی محمدپور افزود: به علت بارش شدید برف و برودت هوا و یخبندان، مدارس ابتدایی نواحی یک و دوارومیه و بخش قطور شهرستان خوی و تمامی مقاطع تحصیلی منطقه سیلوانا امروز یکشنبه در شیفت صبح تعطیل است.
وی اظهار کرد: بقیه مدارس استان همچنان طبق روال عادی روزانه دایر بوده و در صورت تعطیلی از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.
دمای هوا در آذربایجان غربی از روز پنجشنبه ۱۲ درجه افت داشته است به گونه ای که روز گذشته دمای هوا در شهرستان خوی به ۱۸ درجه سانتیگراد زیر صفر و مرکز استان به ۹ درجه سانتیگراد زیر صفر رسید.
به علت بارش برف و برودت هوا از عصر روزشنبه تمامی معابر و خیابان های سطح شهر ارومیه لغزنده بوده و بارش پراکنده برف نیز همچنان تداوم دارد.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.