پیش گویی های عجیب این پیرزن از جنگ ۲۰۱۶ در اروپا

2015-12-08_12242f5

پیش گویی های عجیب این پیرزن نابینا از جنگ ۲۰۱۶ در اروپا این پیر زن که قبلا هم پیش گویی هایی بی نقص داشته از حملات تروریستی و آشوب در اروپا گفته است. به گزارش ...

پیش گویی های عجیب این پیرزن نابینا از جنگ ۲۰۱۶ در اروپا

این پیر زن که قبلا هم پیش گویی هایی بی نقص داشته از حملات تروریستی و آشوب در اروپا گفته است.
به گزارش خبر اینترفر ؛ به نقل از اکسپرس، “وانژلیا پاندوا دیمیتروا”—معروف به بابا وانگا – در دوران زندگی ۸۵ ساله اش پیش بینی هایی انجام داد که بیشتر آنها به وقوع پیوست. پیر زن نابینای بلغاری بیش از صد مورد پیش بینی انجام داد که به گفته بسیاری، ۸۵ درصد از آنها به واقعیت پیوسته است.

ذوب شدن یخ های قطبی، افزایش دمای زمین، حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ (۲۰ شهریور ۸۰)، سونامی سال ۲۰۰۴ (۱۳۸۳) و پیدایش گروه تروریستی داعش از جمله پیش بینی های بابا وانگا به شمار می رود. وی — که در سال ۱۹۹۶ (۱۳۷۵) از دنیا رفت — همچنین پیش بینی کرد اروپا در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵)، شاهد حملات تروریستی خواهد بود. بابا وانگا پیشگویی کرد حملات تروریستی سال ۲۰۱۶ به تاسیس خلافتی به مرکزیت رم منجر خواهد شد. وی همچنین پیش بینی کرد گروه های افراطی در نبردی با اروپاییان، از سلاح های شیمیایی استفاده خواهند کرد. در ادامه پیش بینی های بابا وانگا آمده است اروپا تا پایان سال ۲۰۱۶ از سکنه خواهد شد و تروریست های افراطی، جمعیت اروپا را ریشه کن خواهند کرد.

پس از بمباران مواضع گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه، این گروه پایگاه جدیدی در سرتِ لیبی ایجاد کرد. تروریست های داعش از این پایگاه برای آموزش تروریست ها استفاده می کند.
سرکرده های این گروه تروریستی برای مهم جلوه دادن پایگاه سرت اعلام کردند: “سرت کمتر از رقه نیست.” از زمان استقرار پایگاه جدید داعش در سرتِ لیبی، شمار تروریست های داعشی در این مقر، از ۲۰۰ نفر به ۵۰۰۰ نفر رسیده است.

اوایل سال جاری میلادی، داعش نقشه ای را منتشر کرد که در آن اهداف آتی این گروه تروریستی به تصویر کشیده شده است. طبق این نقشه، تروریست های داعشی تا سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹)، اسپانیا، چین، بخشی از آفریقای شمالی و حتی بخش هایی از اروپا را تصرف خواهند کرد.

2015-12-08_122425 2015-12-08_122435 2015-12-08_1224562015-12-08_122509 :: خبر اینترفر – باشگاه خبرنگاران – اکسپرس

5/ 4٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.