بارش برف در تبریز ، پروازهای فرودگاه را لغو کرد

لغو پرواز فرودگاه

بارش برف در تبریز ، پروازهای فرودگاه را لغو کرد مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: کاهش دید و بارش برف موجب لغو سه پرواز روز چهارشنبه از فرودگاه تبریز شد. به گزارش خبر اینترفر ...

بارش برف در تبریز ، پروازهای فرودگاه را لغو کرد

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: کاهش دید و بارش برف موجب لغو سه پرواز روز چهارشنبه از فرودگاه تبریز شد.
به گزارش خبر اینترفر ؛ مصطفی صفایی گفت: پرواز ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه شرکت هواپیمایی تابان از تبریز به مشهد، پرواز ۱۱ و ۴۰ دقیقه قشم ایر به مقصد قشم و پرواز ۱۳ و ۵۰ دقیقه کاسپین به مقصد عسلویه لغو شده است.
وی همچنین با اشاره به اینکه دو پرواز بعد از ظهر امروز شرکت آتا به مقصد تهران برای ساعت های ۱۴ و ۲۰ دقیقه و ۱۸ و ۳۰ دقیقه از برنامه پروازهای امروز فرودگاه تبریز خارج شده است، گفت: پرواز ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه این شرکت هم به علت نقص فنی با تاخیر در ساعت ۱۲و ۳۰ دقیقه انجام شد.
بر اساس این گزارش همچنین یکی از پروازهای ورودی امروز فرودگاه تبریز از مبدا مشهد در فرودگاه تهران نشست و اکنون مسافران این پرواز در فرودگاه تهران سرگردانند.
از صبح امروز سامانه بارشی استان آذربایجان شرقی از جمله شهر تبریز را تحت تاثیر قرارداده و تا روز یکشنبه بارش متناوب برف ادامه خواهد داشت.
در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز ۲۶ پرواز داخلی و شش پرواز خارجی برقرار است.
این فرودگاه پس از فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) تهران، فرودگاه های مشهد، اصفهان و شیراز از نظر تعداد پرواز و حجم مسافر در رده ششم فرودگاه های کشور قرار دارد.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.