سرویس “شتاب دهنده‌ ویدیو” سایت آپارات راه اندازی شد

2016-01-11_023532

سرویس جدید آپارات برای کاربران، به ویژه صاحبان کسب‌وکار سرویس “شتاب دهنده‌ ویدیو” سایت آپارات راه اندازی شد به گزارش خبر اینترفر ؛ تیم آپارات برای بازدید بیشتر و بهتر ویدیوهای کانال‌ها توسط کاربران، امکان ...

سرویس جدید آپارات برای کاربران، به ویژه صاحبان کسب‌وکار

سرویس “شتاب دهنده‌ ویدیو” سایت آپارات راه اندازی شد

به گزارش خبر اینترفر ؛ تیم آپارات برای بازدید بیشتر و بهتر ویدیوهای کانال‌ها توسط کاربران، امکان جدیدی با نام شتاب‌دهنده را به کانال‌های آپارات اضافه کرده است. یکی از دغدغه‌های کاربران حرفه‌ای آپارات و صاحبان کسب‌و‌کار بیشتر دیده‌شدن ویدیوهای‌شان است، تیم آپارات امکان جدیدی به نام «شتاب دهنده» را به تازگی ارائه کرده است.

ازین پس همه‌کاربران عضو آپارات می‌توانند پس از بارگذاری ویدیوی خود، برای بیشتر و بهتر دیده شدن آن از این امکان جدید استفاده کنند.
2016-01-11_023519آپارات با در نظر گرفتن برخی الویت‌ها در نتایج جستجو و دیگر صفحات سایت برای ویدیوهای شتاب داده شده، این ویدیوها را در معرض دید بازدیدکنندگان هدفمند بیشتری قرار می‌دهد تا تعداد مخاطبان به شکل چشم‌گیری افزایش باید.

سرویس جدید آپارات برای کاربران، به ویژه صاحبان کسب‌وکار به خاطر بهره‌مندی از روش های نوین ویدیومارکتینگ برای معرفی محصولات و خدمات مرتبط با روابط عمومی، بسیار مفید و اثر گذار است.

البته آپارات امکانات دیگری را برای کسانی که این روش تبلیغی را انتخاب می‌کنند در نظر گرفته که اضافه کردن یک لینک به ویدیو ها در پایان ویدیو، یکی از این امکانات است.

:: خبر اینترفر – زومیت – آپارات

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.