جزئیات و تصاویر / دستگیری تا آزادی ۱۰ نظامی آمریکایی

2016-01-13_150939

جزئیات خبر و عکس های دستگیری تا آزادی نظامیان امریکایی در خلیج فارس (عکس) / ناو هواپیمابر تحرکات غیرحرفه ای نشان داد! «خبر در حال بروزرسانیست» سپاه پاسداران ١٠ نظامی متجاوز آمریکایی را که با ...

جزئیات خبر و عکس های دستگیری تا آزادی نظامیان امریکایی در خلیج فارس (عکس) / ناو هواپیمابر تحرکات غیرحرفه ای نشان داد! «خبر در حال بروزرسانیست»

سپاه پاسداران ١٠ نظامی متجاوز آمریکایی را که با دو فروند قایق به صورت غیر مجاز وارد آب‌های ایران در خلیج فارس شده بودند بازداشت کرد.

به گزارش خبر اینترفر ، این دو شناور که به صورت غیرقانونی وارد آب‌های ایران در حوالی جزیره فارسی شده بودند، حدود ٢ کیلومتر در آب‌های کشورمان گشت زنی کردند که این اطلاعات برروی دستگاه جی پی اس آنها نیز ثبت بوده و هم اکنون در اختیار سپاه پاسداران است.

از ۱۰ نظامی دستگیرشده، ۹ نفر مرد و یک نفر زن بوده‌اند. آن‌ها در شناورهای خود سلاح‌های نیمه سنگین همراه داشتند.

۱۰ ملوان‌ آمریکایی آزاد می‌شوند
دریادار فدوی گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که ورود ۲ شناور رزمی آمریکایی به آب‌های سرزمینی ایران به‌علت خرابی‌ سیستم‌های ناوبری آنها بوده و موضوع در حال حل‌شدن است.

دریادار فدوی تأکید کرد: زمان زیادی طول نمی‌کشد تا دستور لازم را برای اقدام نهایی خواهیم گرفت و احتمالاً آنها آزاد می‌شوند.

فوری/سپاه پاسداران ۱۰ تفنگدار آمریکایی را آزاد کرد
روابط عمومی سپاه پاسدارن با صدور اطلاعیه‌ای از آزادی تفنگداران آمریکایی که شب گذشته به علت ورود غیرقاننی به حریم آبهای‌ ایران وارد شده بودندخبر داد.

توضیحات فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره دستگیری ۱۰ تفنگدار آمریکایی/فیلم
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بعد از دستگیری نظامیان آمریکایی، نیروی دریایی و ناو هواپیمابر آن‌ها حدود ۴۰ دقیقه رفتار غیرحرفه‌ای و تحرکات هوایی و شناوری در منطقه داشت که با اقدام به موقع نیروهای سپاه خنثی شد.

تفنگداران آمریکایی تخلیه اطلاعاتی می‌شوند
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: اگر در تخلیه اطلاعاتی و گفت‌وگو با تفنگداران آمریکایی مشخص شود که ورود آنها به‌منزله انجام کارهای اطلاعاتی و کارهای بی‌ربط بوده است، قطعاً مسئولان مربوطه اقدامات لازم را صورت خواهند داد.
2016-01-13_150646 تحرکات ناو آمریکایی با اقدام سپاه خنثی شد
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بعد از دستگیری نظامیان آمریکایی نیروی دریایی و ناو هواپیمابر آمریکایی حدود ۴۰ دقیقه رفتار غیر حرفه‌ای داشت و تحرکات هوایی و شناوری در منطقه داشت که با اقدام به موقع نیروهای سپاه آرامش به منطقه برگشت.

بازتاب توقیف قایق های نظامی آمریکا در رسانه های عربی
خبر توقیف دو قایق نظامی آمریکا در آب های خلیج فارس توسط ایران در رسانه های عربی بازتاب داشت.
2016-01-13_150654 تشریح جزئیات دستگیری کماندوهای آمریکایی تا ساعاتی دیگر
فرمانده نیروی دریایی سپاه تا ساعاتی دیگر راجع به جزییات دستگیری کماندوهای آمریکایی صحبت می‌کند.

 تماس کری با ظریف / ورود این قایق ها اشتباهی بوده
وزیر خارجه آمریکا در تماسی تلفنی با همتای ایرانی خود گفت ورود قایق های نیروی دریایی این کشور به آبهای ایران تصادفی بوده است.

 موضوع نظامیان بازداشت‌شده در ایران به خوبی تمام می‌شود
معاون اول رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید اطمینان دارد موضوع نظامیان آمریکایی بازداشت‌شده در ایران به خوبی تمام می‌شود.

بیانیه سپاه پاسدارن درمورد ۱۰ آمریکایی بازداشت شده

نیروی دریایی سپاه پاسداران در پی انتشار خبر بازداشت ۱۰ نظامی آمریکایی بیانیه‌‌ای صادر و اعلام کرد که این نظامیان در سلامت کامل هستند و به محلی امن در جزیره فارسی منتقل شدند.

سپاه پاسداران ١٠ نظامی آمریکایی را در خلیج فارس بازداشت کرد
نیروی دریایی سپاه سرنشینان دو قایق نظامی آمریکایی را در آب‌های ایران، شامل ۹مرد و یک زن بازداشت کرد.

:: خبر اینترفر – افکارنیوز

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.