شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکس

شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکس

وجود دختری در تصاویر قدیمی یک موزه در روسیه محققان را به این نتیجه وا داشت تا دختر درون عکس را شبح اعلام کنند! به گزارش خبر اینترفر ؛ محققان موزه محلی “لر” در کراسنویارسک ...

وجود دختری در تصاویر قدیمی یک موزه در روسیه محققان را به این نتیجه وا داشت تا دختر درون عکس را شبح اعلام کنند!

به گزارش خبر اینترفر ؛ محققان موزه محلی “لر” در کراسنویارسک پس از بررسی دست کم ۲۰ عکس و ۴ نگاتیو قدیمی که بین سال های ۱۸۹۹ تا ۱۹۰۸ میلادی گرفته شده است، متوجه پدیده مرموزی شدند.

افتتاح پل رود ینی‌سئی – سال ۱۸۹۹ میلادی

شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکس بنابر این گزارش، دختری با لباس سفید سرتاسری در تمامی این تصاویر ژست مشابهی دارد.
شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکسشبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکس“ایلیا کولینسکی”، محقق برجسته این موزه، می گوید: تجهیزات مدرن به ما امکان مشاهده او را داد. زمانی که به عکس های قدیمی نگاه می کنی، او را نمی بینی. اما وقتی که این تصاویر را با کیفیت بالا اسکن و سپس زوم کردیم، متوجه حضورش شدیم. تاکنون این عکس ها در کتاب های زیادی به چاپ رسیده است اما هیچ کس متوجه او نشده بود.

شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکسشبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکسوی در ادامه گفت: او همیشه یک ژست دارد، لباس ها و کفش هایش یکی است. هیچ گاه نمی خندند و گویی غمگین است.

پس از انتشار این عکس ها، کارمندان این موزه امیدوارند که فردی او را معرفی کند.

شبح دختری که در آثار تاریخی روسیه وجود دارد + عکساین محقق برجسته در ادامه گفت: ممکن است او دختر یا از اقوام عکاس باشد. علاوه بر این، در پشت این عکس ها آثار پارگی دیده می شود به گونه ای که انگار از آلبوم عکس کنده شده باشد. اگر همه این ها حدس و گمان باشد، نتیجه می گیریم که او یک شبح است!

از نکات قابل توجه ، سن این دخترست که طی ۹ سال تغییری نکرده.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.