ساعاتی پیش: فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegram

ساعاتی پیش: فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegram

نسخه تحت وب تلگرام در دامنه web.telegram.org ساعاتی پیش فیلتر و به صفحه فلیترینگ (پیوندها) متصل شد. فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegram به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پیش (صبح امروز) به دلایل ...

نسخه تحت وب تلگرام در دامنه web.telegram.org ساعاتی پیش فیلتر و به صفحه فلیترینگ (پیوندها) متصل شد.

فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegram

به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پیش (صبح امروز) به دلایل نامعلوم، نسخه تحت وب تلگرام که با مرورگر وب قابل اجرا است به صفحه پیوندها متصل شد.

هنوز خبری رسمی مبنی بر فیلتر یا مسدود شدن این نسخه به نشانی web.telegram.org اعلام نشده ، اما آنچه دیده می شود فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام است که صبح امروز به طور موقت اعمال شد و ممکن” است به طور دائم اجرا شود.

تصویر زیر با آی پی ۱۰.۱۰.۳۴.۳۴ مربوط به سایت پیوندها متعلق به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ایران است، همچنین در آی پی ۱۰.۱۰.۳۴.۳۶ این صفحه رویت می شود.

نسخه تحت وب تلگرام همانند شبکه های مجازی فیلتر شده، با فیلترشکن قابل اجراست اما با اعمال فیلتر دائمی، تلگرام بخش اعظم کاربران خود در ایران را از دست خواهد داد.

در آخرین بررسی دقایقی پیش (حدودا ۱۴ بعدازظهر) فیلتر اعمال شده از تلگرام رفع شد و کاربران این نسخه می توانند به مانند قبل به فعالیت خود ادامه دهند.

ساعاتی پیش: فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegramساعاتی پیش: فیلتر شدن نسخه تحت وب تلگرام web.telegram :: منبع:خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.