تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه در مهرآباد

تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه در مهرآباد

تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه امروز در مهرآباد به گزارش خبر اینترفر ، بعد از ظهر روز شنبه AirBus A350 فرانسه به صورت نمادین وارد ایران شد ؛ این ایرباس ۳۵۰ از ایرشو سنگاپور ...

تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه امروز در مهرآباد

به گزارش خبر اینترفر ، بعد از ظهر روز شنبه AirBus A350 فرانسه به صورت نمادین وارد ایران شد ؛ این ایرباس ۳۵۰ از ایرشو سنگاپور وارد ایران شد. این هواپیما که راس ساعت دو بعداز ظهر در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست، قرار است پس از حدود دو ساعت در ساعت چهار بعدازظهر، تهران را به مقصد تولوز فرانسه ترک کند.

این اقدام با هماهنگی ایران ایر و شرکت ایرباس انجام شده است تا این مدل هواپیما در تهران به صورت نمادین به نمایش درآید.
تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه در مهرآبادایرباس ۳۵۰ یکی از مدل‌های جدید ایرباس است که از سوی ایران ایر خریداری شده اما تحویل این نوع هواپیما به ایران از سال ۲۰۲۱ انجام می‌گیرد. به گفته شاهرخ نوش آبادی سخنگوی شرکت ایران ایر، این هواپیما فقط به صورت نمادین وارد ایران می‌شود و جزو هواپیماهای خریداری شده از سوی ایران ایر نیست.
تصاویر فرود هواپیمای ایرباس A350 فرانسه در مهرآباداین هواپیما با دو کلاس پروازی گنجایش ۴۴۰ نفر مسافر دارد. برد پروازی این هواپیما ۱۴ هزار و ۳۵۰ کیلومتر است که برای مسیرهای دوربرد استفاده می‌شود.

:: خبر اینترفر

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.