بارش برف در فیروزکوه / تجهیزات ایمنی ضروری است

بارش برف در فیروزکوه / تجهیزات ایمنی ضروری است

کندی تردد در برخی محورها به دلیل بارش برف لغزندگی برخی جاده های شرق استان تهران / بارش برف در فیروزکوه به گزارش خبر اینترفر ؛ شرق استان تهران-فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با ...

کندی تردد در برخی محورها به دلیل بارش برف

لغزندگی برخی جاده های شرق استان تهران / بارش برف در فیروزکوه

به گزارش خبر اینترفر ؛ شرق استان تهران-فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف در برخی محورهای این حوزه نظیر فیروزکوه گفت: برخی جاده های شرق استان تهران به دلیل بارش برف لغزنده است.

سرهنگ عبدالرضا ناظری با اشاره به بارش برف در برخی محورهای شرق استان تهران اظهار داشت:  هراز و فیروزکوه در شرق استان تهران شاهد بارش برف بوده و همین امر کندی تردد را در برخی جاده ها ایجاد کرده است. وی ادامه داد: به دلیل بارش برف و باران، برخی محورهای شرق استان تهران دچار لغزندگی بوده و همین امر ضرورت توجه هر چه بیشتر رانندگان را برای جلوگیری از هر گونه حوادث احتمالی یادآور می شود.

سرهنگ ناظری اضافه کرد: رعایت فاصله طولی از جمله موضوعاتی است که باید رانندگان با توجه به شرائط موجود جوی به آن توجه جدی کرده تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

وی با اشاره به این نکته که به همراه داشتن تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ ضروری است، گفت: به همراه داشتن تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ برای رانندگان ضروری است.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.