سیستم “قرائت از راه دور کنتور آب” در تهران راه اندازی شد

سیستم "قرائت از راه دور کنتور آب" در تهران راه اندازی شد

راه اندازی نخستین سیستم هوشمند قرائت کنتور برای مشترکان آبفا در تهران. به گزارش خبر اینترفر ؛ سیستم هوشمند قرائت از راه دور می تواند فرایند قرائت کنتور هر یک از مشترکان خانگی یا صنعتی ...

راه اندازی نخستین سیستم هوشمند قرائت کنتور برای مشترکان آبفا در تهران.

به گزارش خبر اینترفر ؛ سیستم هوشمند قرائت از راه دور می تواند فرایند قرائت کنتور هر یک از مشترکان خانگی یا صنعتی را به صورت آنلاین (برخط) در اختیار اداره مربوط قرار دهد.
همچنین از این طریق می توان نسبت به صدور قبض آب توسط قرائت کننده و پرداخت از سوی مشترکان در محل اقدام کرد.
به نوشته هفتم فروردین ماه شرکت آبفار استان تهران، «رضا پوررجب» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران، هدف اصلی راه اندازی سامانه هوشمند قرائت کنتور را استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات نوین اعلام کرد و افزود: سیستم هوشمند قرائت کنتور گامی برای تامین نیازها با توانمندسازی نیروی انسانی است.
وی سامانه هوشمند را فرایند نوینی در پایش، کنترل و تحول ساختاری برشمرد.
به گفته این مقام مسئول، حضور و تردد پیاپی نیروی انسانی به منظور قرائت کنتور آب دارای هزینه بسیار زیادی است و گاهی نیز باعث بروز معضلات اجتماعی می شود. همه این مسائل سبب شد سیستم هوشمند قرائت کنتور راه اندازی شود.
افزون بر ۵۱۸ هزار نفر ساکن در ۴۰۰ روستا تحت پوشش شرکت آبفای روستایی استان تهران قرار دارند که نزدیک به چهار درصد جمعیت روستایی کشور را در بر می گیرد.
روستاهای استان تهران دو درصد روستاهای کشور را تشکیل می دهند.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 3٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.