اولین پرواز ایرباس ۳۲۰ تولید ۲۰۰۳ در ایران + عکس

اولین پرواز ایرباس 320 تولید 2003 در ایران

نخستین هواپیمای ایرباس ۳۵۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست. مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر گفت: هواپیمای ایرباس ۳۲۰ با ۱۵۵ مسافر و با شماره پرواز ۷۰۲۴ امروز نخستین پرواز خود را از فرودگاه بین ...

نخستین هواپیمای ایرباس ۳۵۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر گفت: هواپیمای ایرباس ۳۲۰ با ۱۵۵ مسافر و با شماره پرواز ۷۰۲۴ امروز نخستین پرواز خود را از فرودگاه بین المللی کیش به مقصد تهران انجام داد .
به گزارش خبر اینترفر ؛ محمد علی سادات اخوی اظهار داشت : هواپیمای ایرباس ۳۲۰  پس از ورود به کیش در ۲۶ اسفند ماه سال ۹۴ امروز نخستین پرواز خود را با ۱۵۵ مسافر به مقصد تهران انجام داد و دومین پرواز آن نیز عصر دیروز انجام شد.

اولین پرواز ایرباس 320 تولید 2003 در ایرانوی با بیان اینکه این هواپیما ساخت سال ۲۰۰۳ و ظرفیت ۱۸۰ مسافر را دارد افزود : خرید این دو هواپیما در راستای توسعه ناوگان هوایی کیش و افزایش کیفیت خدمات رسانی و رفاه حال گردشگران انجام شده است .

نخستین هواپیمایی ایرباس ۳۲۰ اواخر اسفند ماه سال گذشته از مقصد اردن و دومین هواپیما از این نوع دوم فروردین ماه امسال برای نخستین بار پس از لغو تحریم ها در فرودگاه بین المللی کیش به زمین نشست.

:: خبر اینترفر – تسنیم

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.