شهادت ستوان یکم تقی‌زاده” رئیس جرائم جنایی ایرانشهر

شهادت ستوان یکم تقی‌زاده" رئیس جرائم جنایی ایرانشهر

در درگیری مسلحانه با اشرار در ایرانشهر به گزارش خبر اینترفر ؛ فرمانده انتظامی ایرانشهر از درگیری مسلحانه این نیرو با اشرار و شهادت رئیس اداره جرائم جنایی این شهر، دستگیری یک شرور و هلاکت ...

در درگیری مسلحانه با اشرار در ایرانشهر

به گزارش خبر اینترفر ؛ فرمانده انتظامی ایرانشهر از درگیری مسلحانه این نیرو با اشرار و شهادت رئیس اداره جرائم جنایی این شهر، دستگیری یک شرور و هلاکت شرور معروف منطقه خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی ایرانشهر: به تشریح جزئیات درگیری مسلحانه که عصر امروز در ایرانشهر به وقوع پیوست پرداخت و اظهار داشت: ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر امروز یکی از اشرار مسلح منطقه توسط ماموران کلانتری ۱۴ ایرانشهر دستگیر شد و بلافاصله با هماهنگی قضایی برای دستگیری سایر اشرار مسلح اقدام شد.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: هنگامی که ماموران انتظامی برای دستگیری سایر اعضای این باند عازم بودند با آنان درگیر شده و متأسفانه ستوان یکم تقی‌زاده، رئیس اداره جرائم جنایی ایرانشهر به شهادت می‌رسد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این درگیری مسلحانه یک شرور معروف منطقه به هلاکت رسید که دارای پرونده سرقت مسلحانه و راهبندی و متواری بود.

سرهنگ جلیلیان ادامه داد: این شرور پارسال نیز معلمی را در ایرانشهر به قتل رسانده بود. فرمانده انتظامی ایرانشهر تاکید کرد: تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

::: خبر اینترفر – فارس

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.