دستگیری باند سارقان در لاهیجان / ۱۲ فقره سرقت

دستگیری باند سارقان در لاهیجان / 12 فقره سرقت

فرماندهی نیروی انتظامی لاهیجان : انهدام باندی از سارقین مجتمع های مسکونی در لاهیجان / دستگیری ۹ نفر به گزارش خبر اینترفر ؛ روز گذشته سه شنبه ۱۴ دی طی عملیات غافلگیرانه باندی از سارقان ...

فرماندهی نیروی انتظامی لاهیجان : انهدام باندی از سارقین مجتمع های مسکونی در لاهیجان / دستگیری ۹ نفر

به گزارش خبر اینترفر ؛ روز گذشته سه شنبه ۱۴ دی طی عملیات غافلگیرانه باندی از سارقان مجتمع های مسکونی در لاهیجان و رشت دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان ، سرهنگ محمود قاسمی با بیان خبر دستگیری این باند اظهار داشت: طی وقوع چندین فقره سرقت از مجتمع های مسکونی لاهیجان ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات صورت گرفته توسط پلیس آگاهی لاهیجان و بررسی دقیق صحنه های سرقت، مشخص شد سارقین از شگرد مشترک در سرقت ها استفاده می کنند.
قاسمی در ادامه افزود: طی تحقیقات صورت گرفته، ماموران پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند، سردسته اصلی این باند را که مردی ۴۱ ساله و اهل لاهیجان بود را شناسایی و در عملیات غافلگیر کننده در رشت دستگیر کنند.
فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده، سایر متهمین که ساکن و اهل لاهیجان و بین ۲۸ تا ۴۲ ساله هستند ،شناسایی و دستگیر شدند که در تحقیقات صورت گرفته به ۱۲ فقره سرقت در شهرهای لاهیجان و رشت اعتراف کردند.
همچنین در تحقیقات تکمیلی با شناسایی و دستگیری یک مالخر ، مقدار زیادی اموال سرقت شده شامل: کولر، تردمیل، ماشین برقی کودکان و تعداد زیادی لوازم منزل به ارزش حدود ۴۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.
سرهنگ قاسمی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.