جزئیات، همینک در بیمارستان/ زمان و مکان تشییع آیت الله رفسنجانی

جزئیات، همینک در بیمارستان/ زمان و مکان تشییع آیت الله رفسنجانی

جزئیات درگذشت آیت الله رفسنجانی / بازتاب خبری درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه های جهان به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پس از فوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسین مرعشی در گفت ...

جزئیات درگذشت آیت الله رفسنجانی / بازتاب خبری درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه های جهان

به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پس از فوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسین مرعشی در گفت و گویی از انتقال پيكر آيت‌الله هاشمی رفسنجانی به جماران خبر داد .

همچنین مراسم تدفين پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی سه شنبه ۲۱ دی ماه اعلام شد.

بیمارستان شهدای تجریش پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

علی رغم اعلام خبر درگذشت آیت الله هاشمی اعلام شده است اما همچنان در اطراف بیمارستان شهدای تجریش از شمار حضور مردم و ماموران امنیتی در مقابل بیمارستان شهدای تجریش کاسته نشده است.

پس از اعلام رسمی خبر درگذشت آیت الله هاشمی فاطمه هاشمی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز وارد بیمارستان شد و دقایقی بعد فرزند ارشد آیت الله، محسن هاشمی رفسنجانی در حالی که به سرعت بیمارستان را ترک می‌کرد در گفت‌وگویی کوتاه و شتابزده خبر درگذشت آیت الله را ناموثق و غیرقطعی دانست.

در همان حال دقایقی بعد از آن با بلندشدن صدای شیون و زاری جمعی از نزدیکان آیت الله هاشمی رفسنجانی شواهد حکایت از قطعی شدن خبر درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌داد.

در همین حال و در حالی که گفته می‌شود پیکر آیت الله هاشمی به محله جماران تهران منتقل می‌شود، همچنان چند صد نفر در مقابل بیمارستان شهدای تجریش تجمع کرده‌اند که البته با حضور ماموران حفاظتی و امنیتی اجازه ورود هیچ کس و حتی خبرنگاران نیز به داخل بیمارستان داده نمی‌شود و از طرفی ماموران انتظامات و حراست انتظامی و اطلاعاتی از پذیرش بیماران نیز خودداری می‌کنند.

در حال حاضر به سرعت بر جمعیت حاضر در مقابل بیمارستان افزوده می‌شود به طوری که سراسر خیابان ولیعصر تقریبا مسدود شده است و حاضران علی رغم تذکرات و برخوردهای ماموران حاضر در محل حاضر به ترک بیمارستان نیستند.

همچنین علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی نیز دقایقی پیش وارد بیمارستان شهدای تجریش شد.

بازتاب گسترده خبر در رسانه های جهان

بازتاب گسترده خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه های مختلف جهان  از جمله بی بی سی ، سی ان.ان، فرانس پرس، خبرگزاری فرانسه ، فرانس ۲۴ و…
* اشپیگل : رییس جمهوری سابق ایران درگذشت
* فرانس پرس : خبرگزاری ها از مرگ رییس جمهوری سابق ایران خبر می دهند

جزئیات خبر متعاقبا اعلام خواهد شد..

:: خبر اینترفر ، خبر آنلاین ، ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.