عکس / دستگیری سارقان مسلح بانک پاسارگاد تهران در لاهیجان

2017-03-02_005518

دستگیری سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران در لاهیجان + عکس به گزارش خبر اینترفر ؛ سرهنگ (فرهاد فلاح کریمی)، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ...

دستگیری سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران در لاهیجان + عکس

به گزارش خبر اینترفر ؛ سرهنگ (فرهاد فلاح کریمی)، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر این‌که سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران به لاهیجان گریخته اند ، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان لاهیجان این شهرستان قرار گرفت.

خودرو سارقان مسلح بانک پاسارگاد تهران در لاهیجانوی با بیان این‌که کارآگاهان آگاهی و مأموران انتظامی با اقدامات پلیسی متوجه اجاره ویلا از سوی سارقان در یکی از مناطق این شهرستان شدند، افزود: کارآگاهان آگاهی و مأموران انتظامی پس از رسیدن به محل اختفا سارقان با فرار آن ها مواجه شدند که پس از عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی خودرو سارقان را متوقف و آن ها را دستگیر کردند.

فلاح کریمی با اشاره به این‌که یکی از متهمان که زن ۲۲ ساله بود در هنگام درگیری زخمی شده و به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد: دو تن از متهم های ۲۱ ساله و ۲۳ ساله دیگر نیز دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با یادآوری این‌که سارقان پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کردند، یادآور شد: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان ۴۸۰ میلیون از پول های مسروقه کشف و ضبط شد .

:: خبر اینترفر – ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.