جزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکس

جزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکس

جزئیات خبر و تصاویر سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی شعبه لاهیجان + عکس به گزارش خبر اینترفر ؛ صبح امروز ۱۸ اسفند ۹۵ بانک مرکزی صادرات شعبه لاهیجان مورد حمله قرار گرفت. ساعاتی پیش ...

جزئیات خبر و تصاویر سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی شعبه لاهیجان + عکس

به گزارش خبر اینترفر ؛ صبح امروز ۱۸ اسفند ۹۵ بانک مرکزی صادرات شعبه لاهیجان مورد حمله قرار گرفت.

ساعاتی پیش دو سارق مسلح موتورسوار که یکی از آنان سلاح کمری در اختیار داشته قصد سرقت از بانک صادرات لاهیجان را داشتند که با همکاری مردم و پلیس انتظامی شهرستان این سرقت ناکام ماند.

یکی از سارقان در حال فرار، با همکاری مردم در یکی از اتاقک های دستگاه عابربانک ملت که در حوالی بانک صادرات قرار دارد به دام می افتد و فرد دوم پس از مدت کوتاهی توسط ماموران انتظامی شهرستان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد.

در اظهارات و بررسی اولیه مشخص گردید سارقان به همراه موتورسیکلتی با پلاک جعلی اقدام به سرقت نموده اند و از آنان دو قبضه سلاح کلت به همراه ۸ فشنگ و مبلغ سرقت شده از بانک ۲۷میلیون و ۶۰۰هزار ریال کشف و ضبط شد.

گفتنیست یکی از آنان ۳۵ و دیگری ۴۱ سال دارد و اهل یکی از استان های مرکزی و تهران هستند.

جزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکس جزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکسجزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکسجزئیات سرقت مسلحانه از بانک صادرات مرکزی لاهیجان + عکس در پی تیراندازی یکی از مشتریان بانک از ناحیه ساق پای راست مجروح شده که بلافاصله به بیمارستان شفا لاهیجان منتقل یافته است.

به گزارش فرمانده انتظامی لاهیجان ، پیگیری ها برای تکمیل اطلاعات این سرقت ادامه دارد.

این سرقت، صبح امروز حدود ساعت ۱۱ واقع در خیابان امام خمینی ، میدان شهدا ، شعبه مرکزی بانک صادرات لاهیجان به وقوع پیوست که در نهایت منجر به دستگیری هر دو سارق مسلح گردید.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.