نتیجه جام جهانی کشتی آزاد ، ایران ۶ روسیه ۱

2013-02-23_160949

نتیجه جام جهانی کشتی آزاد ، ایران ۶ روسیه ۱ به پایان رسید ؛ کشتی آزاد ایران انتقام کشتی فرنگی را از روسیه گرفت تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی کمیل قاسمی در وزن ...

نتیجه جام جهانی کشتی آزاد ، ایران ۶ روسیه ۱ به پایان رسید ؛ کشتی آزاد ایران انتقام کشتی فرنگی را از روسیه گرفت
تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی کمیل قاسمی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم دیدار نهایی پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۳، با نتیجه ۶ بر یک مقابل فیلکس تساریکایف از روسیه به برتری رسید و برای پنجمین بار قهرمان جام جهانی شد و تیم روسیه به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

این مسابقه عصر امروز (جمعه) و لحظاتی پیش در سالن مملو از تماشاگر ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و کمیل قاسمی در دو وقت متوالی و با نتایج یک بر صفر و ۳ بر صفر حریف روس خود را شکست داد.

پیش از این، حسن رحیمی، مسعود اسماعیل پور، صادق گودرزی، احسان لشگری و حامد تاتاری در وزن های ۵۵، ۶۰، ۷۴، ۸۴ و ۹۶کیلوگرم مقابل حریفان روس خود پیروز شده و مهدی تقوی در وزن ۶۶ کیلوگرم شکست خورده بود.

تیم کشتی آزاد ایران با پیروزی مقابل روسیه در دیدار نهایی جام جهانی کشتی آزاد، انتقام شکست مقابل این تیم در دیدار نهایی مسابقه های کشتی فرنگی را گرفت.

چهل و یکمین دوره پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد از روز پنجشنبه آغاز شد. تیم های روسیه و ایران در این رقابت ها با شکست رقبای خود در دیدارهای گروهی، به عنوان تیم های برتر دو گروه آ و بی به دیدار نهایی صعود کردند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دورهای اول تا چهارم رقابت های مرحله مقدماتی در گروه ˈبیˈ، تیم های ژاپن، بلغارستان، گرجستان و آمریکا را به ترتیب با نتایج ۷ بر صفر، ۶ بر یک، ۷ بر صفر و ۶ بر یک شکست داده بود.

در پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۳ که به صورت تیم به تیم برگزار می شود، تیم های روسیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس، ترکیه و قزاقستان در گروه ˈآˈ و تیم های ایران، آمریکا، گرجستان، ژاپن و بلغارستان در گروه ˈبیˈ رقابت کردند.

منبع: ایرنا

5/ 4٫75

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(4 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.